Dlaczego na Instagramie nie używać hashtagów #l4l i #polishgirl? Takiego błędu już nie popełnisz!

2021-10-14 11:11
Instagram
Autor: pixabay.com

Czy wiesz, że na Instagramie nie powinno używać się hashtagów takich jak #l4l oraz #polishgirl? Dlaczego nie popełniać takiego błędu? Czym grozi otagowanie zdjęcia, takimi znacznikami? Takiego błędu z pewnością już nie popełnisz!

Dlaczego na Instagramie nie używać hashtagów #l4l i #polishgirl? Czym to grozi? Takiego błędu z pewnością już nie popełnisz! Instagram to mobilna aplikacja, którą ma na swoim telefonie większość osób. To prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji, która codziennie się powiększa. Znaleźć tam można nie tylko modowe i urodowe triki, ale także przepisy oraz dawkę sporej motywacji. Oprócz tego to także miejsce, w którym wielu użytkowników kolekcjonuje swoje wspomnienia. Każdy użytkownik Instagrama wie, że warto pod postem zamieszczać tematyczne hashtagi. Trzeba jednak być bardzo czujnym, ponieważ niektóre hashtagi są zakazane i używając ich grozi nam nawet zablokowanie konta lub ograniczenie widoczności naszych postów. Co w takim razie ze znacznikiem #l4l i #polishgirl? Dlaczego nie warto ich używać?

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Dlaczego na Instagramie nie używać hashtagów #l4l i #polishgirl?

Dlaczego na Instagramie nie warto używać hashtagów takich jak #l4l i #polishgirl? Powód jest prosty. Hashtagi tego typu są bardzo popularne, dlatego nasz post może zniknąć pod nim w mgnieniu oka. Nie oznacza to jednak, że użyliśmy zbanowanego hashtaga, bowiem #l4l i #polishgirl nie są zakazanymi hashtagami tylko bardzo popularnymi. Jeśli chcemy dotrzeć do większego grona odbiorców, należy wybierać mniej popularne znaczniki, które mają szansę na przebicie. Oprócz tego nie warto powielać w każdym poście tych samych znaczników, ponieważ algorytm Instagrama może uznać nas za spamera i ograniczy widoczność naszych postów. Rada jest następująca - staraj się wybierać mniej popularne znaczniki, a zobaczysz że zdobędziesz więcej polubień pod zdjęciami oraz zwiększy się zasięg Twojego konta.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze