Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu?

2021-10-14 11:08
Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu?
Autor: canva.com Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu?

To kolejna awaria popularnego medium społecznościowego w ciągu kilkunastu dni. Tym razem użytkownicy od rana zgłaszają problem z działaniem aplikacji. Co się dzieje z Instagramem? Kiedy będzie można korzystać z serwisu? Podrzucamy Wam najważniejsze informacje.

Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu? Te pytania zadają sobie wszyscy użytkownicy tego popularnego serwisu społecznościowego. Ostatni raz potężne problemy z zalogowaniem się do aplikacji Marka Zuckerberga były 4 października 2021 roku. Teraz okazuje się, że w czwartek, 14 października 2021 roku, ponownie są problemy z korzystaniem z Instagrama. Co się dzieje? Dlaczego Instagram nie działa poprawnie?

Friz skoczył z samolotu! "Czułem się jak boss"

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje?

Użytkownicy aplikacji Instagram od czwartkowego poranka, 14 października 2021 roku, mają spore problemy z poprawnym działaniem serwisu. Część relacji w ogóle się nie publikuje, ale oprócz tego są ogromne kłopoty z działaniem wewnętrznego komunikatora Instagram Direct. Mimo tego, że jest możliwość wysyłania wiadomości, pokazuje nam się informacja o braku połączenia z serwerem, a także o błędzie wiadomości które wysyłamy.

Friz OKRADZIONY! YouTuber nie szczędził ostrych słów na złodzieja

Awaria Instagrama 14.10.2021 - kiedy będzie można korzystać z serwisu?

Awaria Instagrama wydaje się być przejściowym problemem i wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku godzin ekipa technika Zuckerberga powinna poradzić sobie z problemem technicznym. Według portalu downdetector.pl problemy z Instagramem mają nie tylko Polscy użytkownicy, ale awaria objęła cały świat.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze