DJ Adamus - żona, dzieci, wiek, wzrost, piosenki. Kim jest DJ z Jaka to Melodia?

DJ Adamus - żona, dzieci, wiek, wzrost, piosenki. Kim jest DJ z Jaka to Melodia?
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS DJ Adamus - żona, dzieci, wiek, wzrost, piosenki. Kim jest DJ z Jaka to Melodia?

DJ Adamus, czyli producent i współzałożyciel popularnego w Polsce projektu Wet Fingers. Co trzeba wiedzieć o artyście, który pojawia się w popularnych programach telewizyjnych? Przekonajcie się poznając go bliżej - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. DJ Adamus - żona, dzieci
  2. DJ Adamus - wiek
  3. DJ Adamus - wzrost
  4. DJ Adamus - piosenki
  5. DJ Adamus - kim jest?

DJ Adamus - żona, dzieci, wiek i wzrost, to cztery najpopularniejsze kwestie związane z producentem, który pojawia się w nowym wydaniu muzycznego programu Jaka To Melodia. Wiele osób oglądając program, który prowadzi Rafał Brzozowski, zadało sobie również pytanie: kim jest DJ Adamus i jakie piosenki nagrał. Otóż to artysta, który na muzycznym rynku obecny jest od kilkudziesięciu lat. Grał na większości festiwali klubowych, a także komponował muzykę do filmu, teatru, czy reklam. Na na swoim koncie kilka albumów studyjnych, singli, ale również remiksów. DJ Adamus, a tak naprawdę Adam Jaworski, na początku swojej kariery pracował w opolskich rozgłośniach radiowych. Działalność muzyczną rozpoczął w 1996 roku, jako gitarzystwa zespołu 3K. Cztery lata później skupił się wyłącznie na działalności związanej ze sceną klubową.

Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

DJ Adamus - żona, dzieci

DJ Adamus w 2018 roku wziął ślub. Dane jego życiowej partnerki są tajemnicą, tak samo jak fakt, czy producent muzyczny posiada dzieci.

DJ Adamus - wiek

Ile lat ma DJ Adamus? Wiek producenta nie jest sekretem. Adam Jaworski urodził się 13 grudnia 1975 roku, czyli w 2020 będzie obchodzić 45. urodziny.

DJ Adamus - wzrost

Ile wzrostu ma DJ Adamus? Artysta mierzy 178 centymetrów.

DJ Adamus - piosenki

DJ Adamus we współpracy z Mafia Mike, czyli Michałem Nosowiczem, stworzył projekt Wet Fingers. Duet ten dał się poznać za sprawą hitów Hi-Fi Superstra, czy też nowej wersji hitu Małgośka z repreturau Maryli Rodowicz. Wet Fingers mają również na koncie megahit Turn Me On, a także występy setami DJ-a Tiesto. DJ Adamus solowo wydał numer Lick it, czy też 1000 miejsc i Dokąd uciekam z Adą Szulc. 

DJ Adamus - kim jest?

DJ ADAMUS od ponad dekady aktywny producent, DJ i muzyk. Współpracował z czołówką polskiej sceny muzycznej. Współtworzył duet producencki WET FINGERS i ekskluzywny projekt 1000 miejsc z wokalistką Adą Szulc. Dbał o oprawę muzyczną programu KUBA WOJEWÓDZKI, pracował z JANUSZEM JÓZEFOWICZEM przy musicalu ROMEO I JULIA, a także był odpowiedzialny za muzykę do filmów BIG LOVE i SALA SAMOBÓJCÓW. Jest czynnym DJ-em i tworzy oprawę do widowisk muzycznych i rozrywkowych: Gala Fryderyki, Finał TOP MODEL. Przez cztery edycje był jurorem w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kontynuując współpracę z Telewizją Polsat przygotowywał oprawę muzyczną do Koncertów TOP i Królowie Sieci - Sopot TOPtrendy Festiwal oraz oprawę Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Od kilku lat organizuje własny festiwal Ibiza Camp On! Festival. Niedawno świętował jubileusz 20-lecia pracy artystycznej, z okazji którego wydał książkę autobiograficzną Historia złego chłopca - Świadomość, szczęście, pasja.

Najnowsze