Taco Hemingway i Quebonafide w opuszczonej elektrowni. To TU kręcili klip Tamagotchi

2020-05-05 12:46
Taco Hemingway i Quebonafide w opuszczonej elektrowni. To TU kręcili klip Tamagotchi
Autor: screen z filmu na YouTube: WIELKA OPUSZCZONA ELEKTROCIEPŁOWNIA - URBEX /// screen z filmu na YouTube: TACONAFIDE - Tamagotchi Taco Hemingway i Quebonafide w opuszczonej elektrowni. To TU kręcili klip Tamagotchi

Gdzie kręcony był teledysk Tamagotchi? Choć od jego wypuszczenia minęło 26 miesięcy, to dopiero teraz odkrywane są związane z nim tajemnice. Do jednej z nich dotarł internauta pasjonujący się zwiedzeniem opuszczonych miejsc. Gdzie wybrali się Quebonafide i Taco Hemingway? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły i oglądając wideo - na ESKA.pl.

Pić, jeść, spać, jak Tamagotchi - śmiało możemy uznać, że to najpopularniejszy zaśpiew w polskiej muzyce w ostatnich latach. Drugi singiel z diamentowej płyty Soma 0,5 mg został wyprodukowany przez Forxsta, a nagrany w warszawskim Nobocoto Studio. Utwór pojawił się wraz z teledyskiem, który na tę chwilę ma 84 miliony wyświetleń. Warto przypomnieć, że klip Taco Hemingwaya i Quebonafide w ciągu kilkunastu godzin zdobył ponad MILION odłon w serwisie YouTube. Zdjęcia zrealizowano w opuszczonej elektrociepłowni. 

Taconafide - fabuła, znaczenie teledysku Tamagotchi

Premierze utworu 22 marca 2018 towarzyszył teledysku, za sprawą którego pokazano dwie różne definicje introwertyzmu. Przedstawione jest więzienie, w którym pomieszczenia pomalowane są na różowo - odwzorowanie jajeczka Tamagotchi. Warto dodać, że w kolor różowy Bakera-Millera malowane są więzienia w Szwajcarii, a wszystko po to, by zmniejszyć agresję i złe emocje osadzonych. Reżyserem muzycznego obrazka, który zbliża się do bariery 100 milionów wyświetleń na YouTube jest Krzysztof Grajper. Teledysk wyprodukowała natomiast Magdalena Czmuda z Sputnik Studio. Dyrektorem i autorem zdjęć jest Mateusz Dziekoński. 

Taconafide - miejsce teledysku Tamagotchi

Gdzie kręcony był teledysk Tamagotchi? Taco Hemingway i Quebonafide, by zrealizować zdjęcia klipu, wybrali się do Łodzi. Znajduje się tam wielka opuszczona elektrociepłownia, do której dotarł autor kanału Żądny Przygód. Choć materiał wideo pojawił się w grudniu 2019 roku, to jednak niektórym dopiero teraz zaczęło się podpowiadać na stronie głównej najpopularniejszego serwisu wideo na świecie. Sam autor materiału z gatunku Urbex pisze, że miejsce, gdzie realizowany był teledysk Tamagotchi jest obecnie po części zniszczone:

Eksploruję opuszczoną elektrociepłownię, gigantyczny, zabytkowy budynek pełen zakamarków i ciekawostek. To właśnie tutaj nagrywano teledysk do utworu Tamagotchi, którego autorami są TACONAFIDE czyli Quebonafide i Taco Hemingway. Ten hit podbił Polskę jakiś czas temu, teraz jednak miejsce w którym nagrywano do niego klip jest w dużej części zniszczone. Mimo wszytko, to co pozostało i tak stanowi sporą gratkę dla miłośników historii i eksploratorów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze