DIY na Dzień Babci i Dziadka 2021. Te prezenty możesz zrobić sam!

dzień babci i dziadka
Autor: pixabay.com

Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka wcale nie muszą być nudne! Kto jak kto, ale dziadkowie z pewnością docenią upominki, które zrobisz sam. Sprawisz im tym więcej radości, niż kupując coś gotowego ze sklepu. Zainspiruj się najpiękniejszymi DIY na Dzień Babci i Dziadka i wykonaj dla nich niezapomniany podarunek!

DIY na Dzień Babci i Dziadka z pewnością zda swoją rolę i zadowoli bliskich bardziej, niż gotowe prezenty zakupione w sklepie. W końcu wszystko, w co wkładamy całe swoje serce jest zawsze bardziej doceniane, niż to co udało się nam upolować na sklepowych półkach. Jako, że Dzień Babci i Dziadka 2021 zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy stworzyć dla was listę najpiękniejszych i prostych w wykonaniu DIY, czyli rzeczy, które możesz zrobić sam. One z pewnością wywołają uśmiech na twarzy waszych dziadków, a was wnuków postawią w dobrym świetle. Za ich czasów wszystkie sprzęty naprawiało się, a nie wyrzucało do kosza, dzięki czemu możemy być pewni, że docenią naszą ciężką pracę i trud, jaki włożyliśmy w własnoręczne przygotowanie prezentu.

DIY na Dzień Babci i Dziadka 2021, to nic innego jak niekończąca się lista pomysłów na prezenty, upominki, które możemy zrobić sami nawet nie wychodząc z domu. Łącząc, wycinając i klejąc ze sobą kilka odpowiednych rzeczy możemy otrzymać oryginalny, unikatowy prezent, który rozczuli serca naszych bliskich. 

DIY na Dzień Babci i Dziadka 2021 - pomysły 

  • Doniczka na kwiatek wykonana z puszki - można sięgnąć po puszkę chociażby od farby, następnie pomalować ją od zewnątrz jak tylko wyobraźnia zapragnie. Do środka włożyć można ziemię i kwiatka, bądź przepiękny sztuczny bukiet. 
  • Kwiaty z bibuły - wybierz trzy dowolne kolory bibuły, następnie potnij je na wzory wybranych kwiatków, po czym sklej wszystkie elementy za pomocą kleju. 
  • Muffinki czekoladowe w ozdobnym słoiczku - coś słodkiego, zawsze jest wspaniałym pomysłem! Kto nie lubi smacznych łakoci? Upiecz babeczki i udekoruj je najpiękniej jak tylko potrafisz. 
  • Ręcznie malowana torba na zakupy - to jeden z lepszych pomysłów. Bawełniane torby wcale nie muszą być nudne! Wykaż się kreatywnością i stwórz dziadkom spersonalizowaną torbę idealną na zakupy. 
  • Karmnik dla ptaków - to wcale nie głupi pomysł! W sieci znajdziesz wiele filmików instruktażowych, które pomogą ci stworzyć takie cudeńko. Twoi dziadkowie z pewnością byliby z ciebie bardzo dumni. 
Świąteczne zakupy podczas pandemii. Prezenty w czasach zarazy
Najnowsze