Dzień Babci i Dziadka - gify i kartki. Złóż swoim dziadkom oryginalne życzenia

2021-01-18 11:44 ek
dzień babci i dziadka
Autor: pixabay.com

Dzień Babci i Dziadka już niedługo! Z tej okazji warto złożyć swoim ukochanym dziadkom najpiękniejsze życzenia. Pomocne w tym będą gify i kartki, które bez problemu możecie przesłać swoim nowoczesnym babciom i dziadkom w mediach społecznościowych lub MMS-em. Poniżej znajdziecie najładniejsze obrazki, które z pewnością spodobają się waszym bliskim.

Spis treści

  1. Dzień Babci i Dziadka - gify
  2. Dzień Babci i Dziadka - kartki

Dzień Babci i Dziadka - gify i kartki. 21 i 22 stycznia każdego roku, obchodzimy dwa niesamowite święta. Mowa oczywiście o Dniu Babci i Dniu Dziadka, które zawsze wiążą się z ogromną miłością i szczęściem. Serca naszych kochanych dziadków mocno się radują, kiedy ich wnuki ślą im życzenia przez telefon, wysyłają kartki lub odwiedzają z niespodzianką. Z okazji święta naszych kochanych dziadków, warto złożyć im piękne życzenia. Pomocne będą kolorowe gify i kartki, które znajdziecie poniżej. Gotowe kartki możecie pobrać z przeróżnych stron lub stworzyć je samemu w specjalnym kreatorze. Natomiast jesli chodzi o gify, znajdziecie je poniżej. Kiedy klikniecie w obrazek, będziecie mogli zapisać je na swoim urządzeniu lub wysłać w mediach społecznościowych. Niektórzy dziadkowie są bardzo nowocześni, dlatego dajemy gwarancję, że takie życzenia mocno przypadną im do gustu i wywołają uśmiech na ich twarzach.

Dzień Babci i Dziadka - gify

Gify są ciekawym dodatkiem do życzeń. Kolorowe obrazki możemy wysłać same lub dołączyć do nich ciekawy wierszyk.

Dzień Babci i Dziadka - kartki

Kartki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, możecie zakupić gotowe w prawie każdym sklepie, księgarni czy też na poczcie. Możecie również zrobić kartki własnoręcznie lub stworzyć je w sieci. Przydatna będzie do tego strona canva.com lub aplikacja mobilna, w której bez problemu stworzycie piękną kartkę. Ponadto gotowe szablony znajdziecie na wielu stronach internetowych, takich jak:

Najnowsze