Diss na budziki - Tiktokowy HIT, za który odpowiada Antony Esca TYLKO U NAS!

i

Autor: ZPR Media Diss na budziki - Tiktokowy HIT, za który odpowiada Antony Esca TYLKO U NAS!

Diss na budziki - Tiktokowy HIT, za który odpowiada Antony Esca TYLKO U NAS!

2022-06-29 10:25

Diss na budziki - kilkusekundowy fragment wywołał ogromne zamieszanie na TikToku! Znane gwiazdy pokochały urywek tego kawałka i zatańczyły do niego generując przy tym ogromne zasięgi. Zanim usłyszycie całość ujawniamy przedpremierowy, dłuższy urywek viralowego bangera!

Diss na budziki - piosenka, pod którą podpisuje się Antony Esca robi furorę na TikToku! Jeleniewska, Dobrafaza, Patrycja Mołczanow, Ola Nowak, Eliza Milewska, Vanessa Rojewska - to między innymi te gwiazdy nagrały swoje filmiki, w rytm fragmentu tego utworu. W sumie powstało już ponad 50 tysięcy różnych filmików z tym bangerem w tle. Jak brzmi piosenka Diss na budziki, w całości? Tego dowiecie się już 30 czerwca 2022. Wiemy, jak bardzo czekacie na premierę, dlatego mamy dla Was niespodziankę. Jako pierwsi w Polsce ujawniamy 27-sekundowy fragment kawałka, który będzie rządzić w klubach, podczas tegorocznych wakacji.

Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

Diss na budziki - TikTokowy HIT od Antony Esca [PRZEDPREMIEROWO]

Antony Esca - kim jest?

Antony Esca to pochodzący z Dzierżoniowa 21-letni wykonawca i autor wszystkich swoich tekstów, dla którego priorytetem jest jak najlepszy kontakt z publiką oraz odbiorcami, a co za tym idzie - wytwarzanie swobodnej atmosfery na koncertach, na których chciałby integrować się z każdym obecnym przy scenie i bawić możliwie najlepiej. Choć Antony ma kilka osób na wzór autorytetu, którzy zainspirowali go do tworzenia własnej muzyki, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Co ciekawe, opisując swoją działalność, Esca używa terminu wykonawca, ponieważ, jak sam mówi, do miana "artysty" jeszcze trochę mu brakuje.

Friz skrytykował zachowanie Mini Majka. JASNY przekaz Karola Wiśniewskiego

Przygoda Antonego z muzyką ma krótką historię. Zaczynał on bowiem od pisania tekstów wyłącznie dla zabawy, bez wizji ich późniejszego publikowania. Były to przeważnie parodie, które pisał z kumplami wakacyjnymi wieczorami. W końcu zdecydował się jednak na nagranie pierwszego numeru. - Kupiłem mikrofon i zrealizowałem nagranie w garderobie wypełnionej ubraniami, które tworzyły całkiem niezłą akustykę, pierwszy klip kręciłem z dwójką kumpli telefonem, a co najlepsze, byliśmy zajarani na maksa efektem końcowym, który z perspektywy czasu wydaje nam się co najmniej słaby - mówi z perspektywy czasu.