Despacito pokonane. Najczęściej oglądane wideo w sieci to ...piosenka dla dzieci!

2020-11-03 10:18
Baby Shark
Autor: Screen z YT: Baby Shark Dance | Sing and Dance! | @Baby Shark Official | PINKFONG Songs for Children/ Pinkfong! Kids' Songs & Stories

Hit Despacito spada z pozycji lidera! Singiel znanego piosenkarza Luisa Fonsiego jeszcze niedawno był najczęściej oglądanym wideo w sieci, teraz jednak sytuacja ta uległa zmianie! Otóż największą ilością wyświetleń pod klipem może pochwalić się piosenka dla dzieci! Więcej o dziecięcym utworze, który został obejrzany przez niemalże cały świat zdradzamy na ESKA.pl!

Despacito, czyli piosenka, którą usłyszał niemalże cały świat spadła na miejsce drugie pod względem ilości wyświetleń! Singiel portorykańskiego piosenkarza Luisa Fonsiego nagrany z gościnnym udziałem rapera Daddy Yankee'ego był najczęściej oglądanym klipem w sieci, aż do teraz. Teledysk do piosenki Despacito zebrał ponad 7 miliardów wyświetleń w serwisie YouTube i był numerem jeden, jednak obecnie sytuacja uległa zmianie! Być może nie uwierzycie, ale okazuje się, że to piosenka dla dzieci jest teraz top of the top! Otóż dziecięcy utwór Baby Shark cieszy się tak ogromną popularnością, że wyprzedził tym samym utwór Luisa Fonsiego i Daddy Yankee'ego. Teledysk do piosenki Baby Shark w serwisie YouTube obejrzano ponad 7 miliardów 40 milionów razy, co oznacza, że Despacito, które ma 7 miliardów 39 milionów spadło z pozycji lidera i nie jest już najczęściej odtwarzanym wideo na YouTube. To niesamowity sukces południowokoreańskiej firmy Pinkfong, która dokładnie 4 lata temu stworzyła teledysk do Baby Shark.

Dziecięce hity. Uzupełnij tekst piosenki

Pytanie 1 z 10
"Nad rzeczką opodal krzaczka, mieszkała _____________"

Baby Shark najczęściej oglądanym wideo w sieci 

Baby Shark to dziecięcy utwór wraz z tanecznym teledyskiem, który powstał w 2016 roku i został stworzony przez południowokoreańską firmę Pinkfong. Piosenka zrobiła ogromny fenomen w sieci i zawładnęła mediami społecznościowymi. Włączysz i się nie uwolnisz. - komentowali internauci! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze