Despacito obejrzane przez prawie cały świat! Wyświetlenia biją na głowę i przechodzą do historii YouTube

2020-10-12 11:53
Luis Fonsi - Despacito
Autor: Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

Luis Fonsi z ogromnym sukcesem w swojej muzycznej karierze! Jedną z jego piosenek zna niemalże cały świat. Utwór Despacito osiągnął tak zawrotną ilość wyświetleń, że przeszedł do historii YouTube'a! Więcej szczegółów ujawniamy na ESKA.pl!

Despacito jest najpopularniejszym kawałkiem świata! Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jaką piosenkę zna dosłownie cały świat, to utwór Luis Fonsi, Despacito może spokojnie ubiegać się o taki tytuł! W 2020 stan populacji wynosi około 7,8 miliardów, a singiel Despacito już za moment osiągnie taką liczbę wyświetleń. Ten numer jest pierwszym w historii popularnego serwisu YouTube, który może się tym pochwalić. Piosenka pod względem ilości wyświetleń właśnie przeszła do historii zagranicznego YouTube'a i osiągnęła wynik, jakiego nie znajdziemy pod żadnym innym klipem. Utwór Despacito powstał 12 stycznia 2017 roku. Właśnie wtedy do sieci trafił wspólny utwór Luisa Fonsiego i Daddy Yankee'ego, który stał się hitem na całym świecie. Latynoski kawałek podbił świat i osiągnął sukces tak wielki, że w szoku byli sami jego twórcy. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że stanie się takim zjawiskiem. Są różne rodzaje hitów, ale ten pobił wszelkie rekordy - opowiadał Fonsi.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Despacito przesłuchane przez prawie cały świat 

Piosenka Despacito autorstwa Luisa Fonsiego i Daddy Yankee'ego pobiła niemalże wszystkie rekordy. W serwisie YouTube utwór ten zebrał ponad 7 miliardów wyświetleń i prawie 4 miliardy komentarzy. Takich liczb nie znajdziemy pod żadnym innym wideo na YouTube. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze