#DeJavu na TikToku wymiata! Czy dzięki wyzwaniu świat znajdzie konkurencje Olivii Rodrigo?

Olivia Rodrigo
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Olivia Rodrigo może czuć się zagrożona? Na TikToku pojawił się trend, który znajdziemy pod hasztagiem #DeJavu. Internetowa zabawa może przynieść komuś prawdziwą muzyczną karierę i dowieść, czy talent Olivii może się powtórzyć? Czy w aplikacji znajdzie się ktoś równie dobry? Zobaczmy!

Olivia Rodrigo nie ma sobie równych? TikTok prawdę nam powie! W popularnej na skalę światową aplikacji pojawił się jakiś czas temu nowy trend #DeJavu, który polega na niczym innym, jak na odkrywaniu talentów innych użytkowników. TikTok już od początku swojego istnienia w szeregu wszystkich innych mediów społecznościowych wyróżniał się tym, że jest właśnie furtką do kariery dla wielu internautów. Utalentowani użytkownicy, którzy przed TikTokiem śpiewali, rysowali, malowali, czy też tańczyli tylko przed swoimi rodzicami, teraz dzięki tej aplikacji mają szansę pokazać swoją pasję i talent szerszej publiczności. 

Olivia Rodrigo bez wątpienia jest jedną z najnowszych i najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. O wokalistce było niezwykle głośno, kiedy wydała swój debiutancki singiel Drivers License. Utwór raptem w trzy miesiące zebrał w serwisie YouTube niespełna 200 milionów wyświetleń. Nastolatka zderzyła się z ogromnym sukcesem i sławą, jaka na stałe zawitała do jej życia. Teraz wokalistka jest gwiazdą również na TikToku, gdzie większość użytkowników próbuje ją naśladować. Czy w wyzwaniu #DeJavu znajdziemy kolejną Olivię Rodrigo? Zobaczmy! 

#DeJavu - na czym polega trend na TikToku? 

#DeJavu to jeden z najnowszych trendów, który znajdziemy w aplikacji TikTok. Cała zabawa, choć dość niewinna, może zagwarantować komuś sukces niczym kariera Olivii Rodrigo. Wyzwanie polega na tym, aby za pomocą kamery swojego telefonu, pokazać światu swój talent, zamiłowanie do czegoś, co lubimy robić w życiu. Śpiew, taniec, a może gra na jakimś instrumencie? Jak się okazuję, talentów nie brakuje! 

Sanah zdradziła kulisy tworzenia hitów i opowiedziała o swojej tęsknocie [WYWIAD]
Najnowsze