DeDe Negra - kim jest autorka nowej wersji hitu Kawałek Podłogi?

2019-12-13 17:15 MK
DeDe Negra
Autor: YouTube/DeDe Negra

Mój jest ten kawałek podłogi - to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych wersów w historii polskiej muzyki. Dzięki Dede Negre, utwór wykonywany w oryginale przez Mr Zooba, ma szansę przeżyć swoją drugą młodość. Kawałka w odświeżonej wersji możecie słuchać już na antenie Radia ESKA. Na ESKA.pl dowiecie się, kim jest jego wykonawczyni, czyli DeDe Nagra. Sprawdzajcie!

DeDe Negra - piosenka Kawałek podłogi, będąca coverem wielkiego hitu lat osiemdziesiątych, ma ogromne szanse na to, by stać się równie popularna, co oryginał nagrany przez zespół Mr Zoob. W historii muzyki można wymienić kilka takich przypadków, kiedy to odświeżony numer również odnosił sukcesy na listach przebojów. Tak było chociażby w przypadku hitu Izabeli Trojanowskiej - Wszystko, czego dziś chcę, którego interpretacje nagrały i opublikowały między innymi Candy Girl oraz Monika Brodka. Od niedawna, DeDe Nagry i jej wersji utworu Kawałek podłogi można już posłuchać w Radiu ESKA. Sądząc po komentarzach pozostawionych przez internautów pod audio zamieszczonym w serwisie YouTube, cover bardzo przypadł im do gustu. Z każdym dniem, liczba wyświetleń znacznie się zwiększa. Wiele osób, które dotychczas nie kojarzyły wokalistki, z pewnością zastanawiają się, kim ona jest. Otóż, DeDe Negra nie jest debiutantką. Piosenkarka jest obecna na rynku muzycznym od roku. To właśnie w listopadzie 2018 roku, swoją premierę miał jej debiutancki singiel zatytułowany Halo tu ziemia.

Kim jest DeDe Negra?

DeDe Negra tak naprawdę nazywa się Daria Dombrowska, a pochodzi z Jabłonowa Pomorskiego. Wokalistka ma obecnie 24 lata. Swoją karierę zaczynała w podobny sposób, co największe obecnie gwiazdy muzyki, czyli od umieszczania w sieci swoich coverów. W przeszłości dostała również możliwość współpracy z takimi artystami jak Burak Yeter i C-BooL. W sieci dostępne są autorskie piosenki Darii. Są to m.in. Bunt, Mur oraz wspomniana Halo tu ziemia.

Najnowsze