Dawid Tyszkowski

i

Autor: fot. Zuza Sosnowska / FONOBO Dawid Tyszkowski z nowym singlem "Kiedy wrócisz"

Dawid Tyszkowski po raz kolejny zachwyca. Numer "Kiedy wrócisz" zapowiada debiutancki album

2023-05-26 15:53

Dawid Tyszkowski - jedno z najciekawszych odkryć ostatnich miesięcy, prezentuje nowy singiel! Artysta wypuścił dziś emocjonalny numer “Kiedy wrócisz”, którym zapowiada swoją debiutancką płytę długogrającą. Album ukaże się już jesienią pod szyldem FONOBO Label. Nad materiałem od strony produkcyjnej czuwa Patrick The Pan, z którym Dawid współpracuje od początku swojej kariery.

Dawid Tyszkowski nie przestaje zachwycać! Zadebiutował rok temu niezwykle dobrze przyjętym singlem "Koszulka", a chwilę później podzielił się ze światem doskonałą EPkę "Nadal nie śpię". W ostatnich miesiącach numery z jego gościnnym udziałem podbijały stacje radiowe oraz serwisy streamingowe, a teraz przyszła pora na kolejny solowy utwór wydany pod szyldem FONOBO Label.

Premierowy kawałek zatytułowany jest "Kiedy wrócisz" i od piątku 26 maja 2023 można go usłyszeć we wszystkich serwisach streamingowych. Nowy utwór Dawida jest połączeniem charakterystycznego wokalu, świeżego brzmienia oraz przejmującego tekstu. Wszystko to tworzy połączenie, wobec którego trudno przejść obojętnie. W tym numerze najbardziej zależało mi na rozwinięciu ciekawej dynamiki. Od pierwszych sekund skaczemy między skrajnościami. Bardzo lubię operować ciszą, więc tutaj też nie brakuje takich momentów zaskoczenia - komentuje artysta.

ESKA LET'S BIKE 2023

"Kiedy wrócisz" zapowiada debiutancki album!

"Kiedy wrócisz" to kolejny efekt współpracy z Patrickiem The Panem - jednym z najciekawszych polskich producentów muzycznych. Za warstwę tekstową i melodię niezmiennie odpowiedzialny jest Dawid Tyszkowski. Numerowi towarzyszy klimatyczne video stworzone przez Igora Szwęcha. Klip już teraz można zobaczyć na kanale YouTube artysty.

Premierowa piosenka zapowiada debiutancką płytę Dawida Tyszkowskiego, która ukaże się jeszcze w tym roku. Na albumie będzie można również znaleźć wydany jesienią zeszłego roku numer "Nie poznaję cię", którym artysta podbił playlisty w serwisach streamingowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Wieniawa i Dawid Tyszkowski w romantycznym wydaniu. Oto piosenka "Nie całuj"!