Dawid Posiadło w Warszawie 2020 jednak zagra Leśną Muzykę! KIEDY koncert w stolicy?

2019-10-04 10:50 RW
Dawid Posiadło w Warszawie 2020 jednak zagra Leśną Muzykę! KIEDY koncert w stolicy?
Autor: Mateusz Ochocki / KFP/REPORTER / EAST NEWS Dawid Posiadło w Warszawie 2020 jednak zagra Leśną Muzykę! KIEDY koncert w stolicy?

Dawid Podsiadło ogłosił trasę koncertową Leśna Muzyka. Na jego mapie znalazło się łącznie 14 miast. Wiele osób było zaniepokojonych, że na liście zabrakło koncertu w Warszawie. Internauci zaczęli się zastanawiać, że może jest wynik wyprzedanego w całości PGE Stadionu Narodowego. Okazuje się, że artysta jednak pojawi się w stolicy. Kiedy i w którym miejscu? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl

Dawid Posiadło w Warszawie 2020 - koncert Leśna Muzyka zawita do stolicy, co ucieszyło wszystkich fanów artysty. Ci mogli poczuć się niepocieszeni po tym, gdy artysta oficjalnie ogłosił daty i miasta występów. Na koncertowej mapie nie zabrakło: Łodzi, Gdyni, Białegostoku, Torunia, Wrocławia, czy rodzinnej dla artysty, Dąbrowy Górniczej. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, dlaczego Dawid Podsiadło w Warszawie nie da koncertu. Jak się okazuje, obawy były niepotrzebne, bo wykonawca hitu Najnowszy klip pojawi się w stolicy!

Dawid Posiadło w Warszawie 2020 - DATA

Dawid Podsiadło w Warszawie 2020 to wiadomość, która pojawiła się 3 października. Jako pierwsi o koncercie dowiedzieli użytkownicy Allegro Smart, którzy mogli kupić wejściówki w przedsprzedaży. Wiadomo, że koncerty Dawida Podsiadło w Warszawie zaplanowane są na 15 i 16 maja 2019. Będą to ostatnie przystanki na trasie Leśna Muzyka.

Dawid Posiadło w Warszawie 2020 - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na koncert Dawida Podsiadło w Warszawie? Bilety dostępne w przedsprzedaży były od 3 października, godziny 11:00. Z opcji skorzystać mogli użytkownicy Allegro posiadający dostęp do Allegro Smart. Wejściówki w przedsprzedaży rozeszły się w błyskawicznym tempie, ale na pewno kolejna pula dostępna będzie w ogólnej dystrybucji. Sprzedaż otwarta rusza 4 października, o godzinie 11:00 na stronie eBilet.pl. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne, limit zakupu na jednego użytkownika wynosi 2 sztuki.

Bilety również będą imienne, z limitem zakupy 4 biletów na dany zakup. Partnerem strategicznym trasy jest Bank Credit Agricole.

Dawid Posiadło - koncerty 2020

Koncerty 2020 Dawida Podsiadło, a raczej nadchodząca trasa Leśna Muzyka będzie pierwszą akustyczną w karierze wokalisty. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Jak wspomniał w trakcie koncertu, ekologia jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Najnowsze