Dawid Podsiadło

i

Autor: fot. Daniel Jaroszek

Dawid Podsiadło spełnił marzenie fanów! Morze łez gwarantowane

2023-02-06 11:47

Piosenka mori z najnowszego albumu Dawida Podsiadły przez wielu fanów oceniana jest jako najmocniejszy punkt całego krążka. Wszystko wskazuje na to, że artysta ma względem niej większe plany. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił krótkie wideo, które wywołało prawdziwe poruszenie. O co może chodzić?

Dawid Podsiadło przyszykował dla fanów kolejną niespodziankę? Wszystko na to wskazuje! Wokalista nie przestaje promować wydanego w październiku 2022 roku albumu Lata Dwudzieste, z którego pochodzą takie hity jak Post oraz To co masz Ty. Kawałkiem, który wywołał jednak największe poruszenie wśród słuchaczy, a także wygenerował największą liczbę odsłuchań w popularnym serwisie streamingowym, jest emocjonalna ballada zatytułowana mori. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim artysta wyznał, że napisanie utworu kosztowało go wiele emocji. Dawid powiedział wprost, że po raz pierwszy w karierze płakał, pisząc tekst.

To było piękne, jakieś takie oczyszczające i fajne - podsumował.

Wszystko wskazuje na to, że lada moment utwór otrzyma szansę, by odnieść jeszcze większy sukces na listach. Wokalista zdaje się mieć względem niego spore plany.

Sanah wspomina porażkę w Mam talent i The Voice of Poland. Usłyszała okropne słowa!

Dawid Podsiadło nie miał łatwych początków. Jego droga do kariery była kręta

Dawid Podsiadło - piosenka mori

Czy mori to kolejny singiel promujący Lata Dwudzieste? Wygląda na to, że tak. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artysta podzielił się trwającym zaledwie kilka sekund i przedstawiającym puste ulice Warszawy materiałem wideo. W opisie nagrania znalazła się natomiast data 7 lutego oraz tytuł emocjonalnej ballady. Można zatem założyć, że utwór doczekał się teledysku. 

Sonda
Co myślisz o nowej płycie Dawida Podsiadło "Lata Dwudzieste"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE