Sanah

i

Autor: AKPA

Sanah wspomina porażkę w Mam talent i The Voice of Poland. Usłyszała okropne słowa!

2022-11-13 16:25

Na nowej płycie Dawida Podsiadły pojawił się utwór z Sanah. W piosence "O czym śnisz?" najpopularniejsi artyści muzyczni w naszym kraju sięgnęli pamięcią do swoich początków. Artystka nawiązała do nieudanych wystąpień w popularnych programach telewizyjnych. Po raz pierwszy wyznała, co usłyszała od jednej z osób oceniających jej występ.

Początki kariery Sanah nie należały do najłatwiejszych. Zanim Zuzanna Jurczak stała się najpopularniejszą wokalistką w naszym kraju, długo walczyła o sukces. Gwiazda muzyki pokusiła się nawet o wzięcie udziału w popularnych programach telewizyjnych, które nierzadko okazały się być trampoliną do sławy dla wielu topowych dziś twórców. Pierwsze kroki w talent shows stawiali między innymi Dawid Podsiadło, Roksana Węgiel oraz Michał Szpak. Sanah nie miała jednak tyle szczęścia, co oni. Artystka zgłosiła się zarówno do The Voice of Poland, jak również do brytyjskiej i polskiej wersji Mam talent. Żaden z występów nie zrobił wrażenia na oceniających jej zmagania jurorach. To nie koniec ciosów. Żaden z nich nie został też wyemitowany w telewizji. Po latach Sanah sięgnęła pamięcią do tych traumatycznych wydarzeń w piosence nagranej z Dawidem Podsiadło.

Dawid Podsiadło nie miał łatwych początków. Jego droga do kariery była kręta

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah o Mam Talent i The Voice

Dziś Sanah jest topową polską wokalistką. Gwiazda miała nawet okazję utrzeć nosa produkcji The Voice of Poland, występując jako gość w finale 11. edycji. Artystka nie ukrywa jednak, że sposób, w jaki potraktowano ją na początku jej artystycznej drogi, był powodem chwilowego załamania. Wokalistka nawiązała do sytuacji w utworze "O czym śnisz?" z nowej płyty Dawida Podsiadły.

Niepewnym krokiem na talent show. Marzyłam, by ktoś zawiesił wzrok. Był miły pan, co radę mi dał: "Możesz o tym tylko śnić". Smutek i płacz - minął ten czas. Dziś nie zmieniłabym nic - wyśpiewuje w swojej zwrotce wokalistka.

Wyprzedane koncerty i płyty nieustannie znajdujące się w gronie najchętniej kupowanych mówią same za siebie.

Sonda
Lubisz piosenki Sanah?

Jak Sanah wspomina swój pierwszy raz?

Posłuchaj, co wyznała w rozmowie z Michałem Hanczakiem!

Listen to "Mój pierwszy raz - Sanah" on Spreaker.