Dawid Podsiadło otworzył własną linie ciuchów! Co można kupić i za ile w kolekcji artysty?

2020-07-06 10:19 Patrycja Obarowska
Dawid Podsiadło - piosenka NIE MA FAL na starcie jest już HITEM! O czym jest?
Autor: fot. YouTube.com/DawidPodsiadloVEVO

Dawid Podsiadło otworzył własny sklep z ubraniami i różnymi gadżetami, które cieszą się w sieci ogromną popularnością! Co dokładnie i za ile można zakupić w kolekcji artysty? Małomiasteczkowy Merch by Dawid Podsiadło to zdecydowanie kolejny projekt wokalisty, który jest strzałem w dziesiątkę!

Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa w swojej zawrotnej karierze i co chwila zaskakuje świat jakąś nową produkcją! Tym razem nie chodzi o nowy album, singiel czy też teledysk, ale o coś kompletnie innego. Dawid Podsiadło właśnie wystartował z nowym projektem, który ucieszył wszystkich fanów wokalisty! O czym mowa? Okazuje się, że artysta otworzył sklep z ciuchami i gadżetami swojego autorstwa. Jego sklep już kilka chwil po ogłoszeniu go w necie zyskał na niesamowitej popularności, co nie powinno nikogo dziwić. Fani chłopaka są wniebowzięci możliwością zakupienia czegoś z kolekcji Merch by Dawid Podsiadło! Dokładnie 3 lipca 2020 artysta poinformował, że rozpoczyna się sprzedaż Małomiasteczkowego Merchu! W kolekcji znajdą się bluzy z Dawidem, t-shirty, czapki, skarpetki no i oczywiście płyty z autografem artysty. Nie zabraknie także plakatów, które promują trasę koncertową Leśna Muzyka. Jak wyglądają ceny w sklepie artysty? Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziecie poniżej!

Dawid Podsiadło - sklep z ubraniami 

Dawid Podsiadło stworzył własną linię ciuchów, które z pewnością już za chwilę wyprzedadzą się co do jednego produktu. Jak wyglądają ceny z kolekcji Merch by Dawid Podsiadło? Bluza to koszt około 200 zł, koszula 100 zł, natomiast skarpetki około 30 zł. Skusicie się na ubranie lub jakiś gadżet z kolekcji polskiego słynnego artysty? 

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze