Sanah i Dawid Podsiadło w jednej piosence - internauci oczarowani niezwykłym mash-upem

2020-06-25 11:32 Maksymilian Kluziewicz
Sanah Dawid Podsiadło
Autor: materiały prasowe & Mateusz Ochocki / KFP/ REPORTER

O tym duecie zapewne marzy niejeden fan muzyki. Choć Sanah i Dawid Podsiadło wzajemnie się cenią, wciąż nie zdecydowali się ani na wspólny występ, ani też na nagranie wspólnego kawałka. Jedna z twórczyń internetowych postanowiła stworzyć mash-up największych hitów z repertuaru tych artystów. Niezwykłej interpretacji najpopularniejszych utworów z katalogu Sanah i Dawida posłuchacie na ESKA.pl.

Sanah i Dawid Podsiadło w jednej piosence - to marzenie niejednego fana, który na co dzień słucha muzyki obojga artystów. Niestety, nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się ono spełnić, choć nic nie jest wykluczone. W szczególności, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że zarówno Sanah i Dawid cenią swoją twórczość. Autor hitu Najnowszy klip zaśpiewał nawet utwór Cząstka młodej wokalistki podczas jednego ze swoich koncertów w ramach Małomiasteczkowej trasy, a Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się Sanah, odwdzięczyła się artyście i stworzyła mash-up zatytułowany Projekt nieznajomy nie kłamie. Trwający ponad trzy minuty cover, składający się z utworów piosenkarza, oczarował wszystkich internautów. Efekt wow wywołał także mash-up Marty Gawęckiej zamieszczony na jej kanale na YouTubie.

Znana czytelnikom ESKA.pl wokalistka zdecydowała się na nagranie mash-upu najpopularniejszych utworów z repertuaru zarówno Sanah, jak i Dawida Podsiadło. W stworzonym przez nią mash-upie wykorzystano piosenki Dżins, Proszę pana i Melodia.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sanah, Dawid Podsiadło - mash-up

Ich hity zna każdy. Dawid Podsiadło od ponad siedmiu lat podbija scenę muzyczną w naszym kraju, natomiast Sanah okrzyknięto największym odkryciem 2020 roku. Po tym, jak wokalistka udostępniła w sieci swój projekt, internauci wróżyli jej, że duet z Dawidem to kwestia czasu. Mamy taką nadzieję!

W oczekiwaniu na jakąkolwiek współpracę tych dwojga zdolnych muzyków, zostawiamy was z mash-upem opublikowanym na kanale Marty Gawęckiej.

Najnowsze