Dawid Podsiadło odwołuje swoje koncerty? Jest ważny komunikat artysty!

Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]
Autor: WBF Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]

Dawid Podsiadło odwołał wszystkie swoje najbliższe koncerty? Wokalista z wielkim żalem zakomunikował fanom, że jest zmuszony przesunąć swoją czerwcową trasę koncertową. Na całe szczęście piosenkarz podał nowe terminy muzycznych wydarzeń. Kiedy zobaczymy Dawida na scenie? Więcej szczegółów na temat jego koncertów znajdziecie poniżej!

Dawid Podsiadło nie powtórzy zbyt szybko sukcesu, jaki odniósł z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym. Wokalista jeszcze całkiem niedawno planował wiele solowych koncertów w zbliżającym się wielkimi krokami czerwcu, jednak wciąż trwająca pandemia koronawirusa uniemożliwiła wokaliście organizacje spotkań z fanami. Dawid Podsiadło z wielkim bólem serca musiał zakomunikować swoim słuchaczom, że zaplanowana przez niego wakacyjna trasa koncertowa nie odbędzie się w zaplanowanym przez niego pierwotnym terminie. - Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy. W związku z tym musimy przełożyć koncerty. - zakomunikował wokalista na swoim publicznym profilu na Facebooku.

Dawid Podsiadło planował trasę koncertową w czerwcu 2020 roku, jednak już wtedy musiał przełożyć swoje koncerty o kolejny rok. Czy tym razem będzie podobnie? Na kiedy piosenkarz planuje nowy termin swoich muzycznych wystąpień? Popularny na całą Polskę muzyk poprosił swoich fanów, aby jeszcze trochę uzbroili się w cierpliwość z uwagi na wciąż trudną sytuację z covid, ale podał także nową datę koncertów. Kiedy się odbędą? Dokładny terminarz oraz miejsce znajdziecie poniżej! 

Dawid Podsiadło - kiedy i gdzie koncert? 

Dawid Podsiadło przełożył swoje koncerty z czerwca na wrzesień 2021 roku. Wokalista zagra na Stadionie Gdańskim już 4 września, 18 września pojawi się z kolei we Wrocławiu, natomiast 25 września wątpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie! Bilety na koncert w Gdańsku oraz Wrocławiu są już niedostępne. 

Gwiazdy, na których koncertach musisz być
Najnowsze