Dawid Podsiało wcale nie chciał być wokalistą? Na pierwszym miejscu stawiał na… NIE UWIERZYCIE

Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]
Autor: WBF Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]

Dawid Podsiadło jest jednym z bardziej popularnych i kojarzonych piosenkarzy polskiej sceny! Jednak czy to właśnie o takim zawodzie artysta marzył przez całe swoje życie? Okazuje się, że Dawid Posiadło bardzo liczył na pracę w innej branży. Może wcale nie jest na to za późno?

Dawid Podsiadło jest jednym z bardziej uzdolnionych i wszechstronnie utalentowanych artystów z Polski. Wokalista non stop zachwyca swoich fanów i zawsze ma im do przekazania wysokiej jakości treści. Dawid Podsiadło wyróżnia się od całej reszty innych piosenkarzy tym, że nikogo nie udaje. Kocha innych ludzi za autentyczność i sam bardzo wysoko sobie ją ceni. Odkąd Dawid Posiadało systematycznie tworzy wraz z Radkiem Kotarskim słynny podcast, jego fani mają okazję poznać go dużo bliżej. Wcześniej na scenach koncertowych nawet nie byłoby tyle wolnego czasu na rozmowy o wszystkim i niczym i życiowe refleksje.

Dawid Podsiadło od jakiegoś czasu bardzo się otworzył na wiele poglądów i śmiało o nich mówi. W jednym z ostatnich odcinków podcastu Podsiadło&Kotarski zdradził między innymi, że bardzo marzył mu się w życiu inny zawód. Okazuje się, że Dawid Podsiadło jest prawdziwym filmomaniakiem i od lat kocha kino. Gdyby nie poszedł w stronę muzyki, z pewnością moglibyśmy podziwiać jego aktorski talent na szklanym ekranie. Podcast, który jest świetną okazją do poznania go od bliższej strony z każdym kolejnym odcinkiem odsłania o nim nowe karty.

Dawid Posiadło chciał być aktorem

Dawid Posiadało poza muzyką, tak samo mocno kocha w swoim życiu kino! Na nic w życiu nie jest za późno, a więc kto wie? Być może za jakiś czas zobaczymy muzyką w jakieś produkcji filmowej? Tego z pewnością życzymy mu z całego serca! 

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś
Najnowsze