Dawid Podsiadło dostał uroczy prezent od małej fanki. Wokalista był zdumiony!

2022-12-01 16:20
Dawid Podsiadło na PGE Narodowym 2023. Miejsca błyskawicznie wyprzedane!
Autor: Akpa

Dawid Podsiadło był zdumiony tym, co dostał od jednej ze swoich fanek. Kilkuletnia Ola postanowiła sprawić mu uroczy podarunek, który rozczulił całą widownię, która zebrała się na koncercie artysty. Zobaczcie sami!

Dawid Podsiadło dostał od fanki uroczy prezent. Dziewczynka własnoręcznie wykonała dla niego podarunek, który wręczyła mu podczas występu. Artysta jest w trakcie trasy koncertowej koncerty w ramach POST PRODUKCJA TOUR, które promuje jego najnowszy album Lata Dwudzieste. Wykonawcę hitu Małomiasteczkowy, z fanami łączy wyjątkowa więź. Jego słuchacze są niesamowitymi szczęściarzami, ponieważ Dawid chętnie odpowiada na ich komentarze, wchodzi z nimi w dialogi podczas koncertu, a nawet wyświadcza im małe przysługi. Udowodnił to podczas jednego z koncertów, kiedy to dostał od swojej małej fanki uroczy prezent. Dziewczynka własnoręcznie stworzyła dla niego podarunek, który Dawid następnie pokazał wszystkim zgromadzonym!

Dawid Podsiadło pójdzie na studniówkę z fanką? Tymi słowami rozbawił wszystkich

Dawid Podsiadło nie miał łatwych początków. Jego droga do kariery była kręta

Dawid Podsiadło - prezent od fanki

Dawid Podsiadło dostał od fanki niesamowicie uroczy prezent. Dziewczynka, podczas koncertu artysty, wręczyła swojemu idolowi własnoręcznie wykonany rysunek! Obrazek przedstawiał postać Dawida. Artysta był zdumiony!

Piękny rysunek! Mam bardzo dłuugą szyję!

Następnie pokazał rysunek do kamery tak, by wszyscy zgromadzeni fani mogli zobaczyć dzieło. Okazało się, że jego autorką jest kilkuletnia Ola.

Dawid Kwiatkowski prosi fanów o wsparcie. Nie tak miał wyglądać ten występ!

Wow. Bardzo piękny rysunek, dziękuję.

Dziewczynka włożyła wiele trudu w prezent dla Dawida, dlatego zapewne była niesamowicie szczęśliwa, kiedy udało jej się dostarczyć go do swojego idola.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze