Dawid Podsiadło

i

Autor: AKPA

Dawid Podsiadło pójdzie na studniówkę z fanką? Tymi słowami rozbawił wszystkich

2022-11-28 13:59

Dawid Podsiadło będzie bawił się na balu maturalnym ze swoją fanką? Artysta otrzymał zaskakujące zaproszenie. Jego odpowiedź rozśmieszyła wszystkich. Dawid opowiedział również, jak bawił się na swojej studniówce.

Dawid Podsiadło pójdzie na studniówkę z fanką? Artysta, podczas jednego z koncertów, dostał zaproszenia na bal maturalny. Sezon studniówkowy rozpocznie się już niedługo. Przyszli maturzyści rozpoczęli już poszukiwania osób towarzyszących. Czasami znalezienie odpowiedniego partnera nie jest łatwe. Niektórzy decydują się na dosyć szalony krok i, stawiając wszystko na jedną kartę, zapraszają na ten wyjątkowy bal gwiazdy. Nie jeden fan marzy o tym, by na tak ważnym wydarzeniu bawić się wraz ze swoim idolem. Są gwiazdy, które chętnie przyjmują takie zaproszenia. Na studniówkę ze swoimi fanami poszli m.in.: Harry Styles, Drake, Joe Jonas, Khloe Kardashian czy Vanessa Hudgens. Ostatnio zaproszenie na bal maturalny otrzymały Viki Gabor i Natsu.

Natsu pójdzie na studniówkę z fanem? Chłopak rozpiął dla niej koszulę!

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Dawid Podsiadło - studniówka z fanką

Jedna z fanek, podczas przerwy między utworami, zapytała Dawida Podsiadło, czy pójdzie z nią na studniówkę. Jego odpowiedź była natychmiastowa.

Chyba jestem za stary na studniówkę. Mam prawie trzydzieści lat...

Jednak fanka nie urwała tematu i postanowiła drążyć dalej, by namówić swojego idola na wspólny bal maturalny.

Studniówki 2023 - kiedy są? Daty bali maturalnych w szkołach

Nieee! A ja prawie dwadzieścia!

Choć Dawid nie odpowiedział jednoznacznie na zaproszenie swojej fanki, to zdradził, jak wyglądał jego bal maturalny, kilka lat temu.

Ale podobno jest fajnie na studniówkach. Ja kiedyś byłem... znaczy było średnio. Może byłem na słabej. Ale jak my tańczyliśmy poloneza! Cała szkoła dumna, 1,5 godziny polonez... Coś pięknego!