Dawid Kwiatkowski w miłosnej piosence Bez Ciebie! Ujawni pikantne tajemnice?

2021-02-10 13:29 PO.
Dawid Kwiatkowski bohaterem memów. Twórczość jego fanów bawi do łez
Autor: WBF

Dawid Kwiatkowski wyda muzyczną nowość chwilę po tegorocznych Walentynkach! Popularny Polski wokalista właśnie ogłosił na swoim Instagramie tytuł nadchodzącego singla oraz datę jego premiery. O czym będzie kawałek bez ciebie i kiedy będziemy mogli go usłyszeć? Więcej informacji czeka na was poniżej!

Dawid Kwiatkowski nie przestaje zaskakiwać swojej publiczności! Choć artysta długo milczał i nie tworzył żadnych muzycznych nowości, teraz jednak nabiera w tej kwestii rozpędu. Wokalista właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że jego najnowszy singiel pod tytułem Bez Ciebie zbliża się wielkimi krokami i zostanie wydany chwilę po tegorocznych Walentynkach. Jak wiemy dzień zakochanych zbliża się nieubłaganie. Już 14 lutego świat otoczy się nieopisaną miłością, kwiatami i przepysznymi czekoladkami. Dawid Kwiatkowski utrzyma ten przemiły klimat i już 16 lutego wyda na świat swój nowy singiel.

O czym będzie piosenka Bez Ciebie? Choć wokalista nie zdradza zbyt wiele szczegółów na temat nadchodzącej piosenki, fajni spekulują, że może ona dotyczyć historii o złamanym sercu. Sugerując się również samym tytułem to jedne z pierwszych motywów, jakie przychodzą fanom na myśli. Czy Dawid Kwiatkowski przed premierą swojej najnowszej piosenki zdradzi jeszcze o niej jakieś pikantne szczegóły? Miejmy nadzieję że tak!

Dawid Kwiatkowski - Bez Ciebie 

Dawid Kwiatkowski już w najbliższy wtorek, 16 lutego 2021 roku wyda najnowszą piosenkę zatytułowaną Bez Ciebie. Wokalista poinformował o tym fanów na swoim profilu na Instagramie. Mam nadzieję, że tęskniliście. #BezCiebie 16.02.21. - napisał Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids
Najnowsze