Dawid Kwiatkowski dumny z Ali Tracz? Te zdjęcie rozczula do granic możliwości

2020-09-28 10:18 Patrycja Obarowska
Dawid Kwiatkowski
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Ala Tracz w objęciach Dawida Kwiatkowskiego! Zdjęcie na profilu na Instagramie wokalisty rozczuliło fanów do granic możliwości. Dawid Kwiatkowski nie szczędził ciepłych słów w kierunku reprezentantki Polski na Eurowizję Junior 2020 i dał jej kilka cennych wskazówek. Więcej na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski i Ala Tracz na wspólnym zdjęciu rozczulają fanów do łez! O młodej uczestniczce Szansy na Sukces 2020 jest ostatnio bardzo głośno i to nie dziwne! To w końcu Ala Tracz pojedzie na Eurowizję Junior 2020 i będzie reprezentowała swoim wokalnym talentem Polskę. Garścią ciepłych słów postanowił wesprzeć ją Dawid Kwiatkowski. Popularny piosenkarz dodał jej otuchy na początek muzycznej przygody, jakiej doświadczy młoda artystka na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci już niebawem, ponieważ 29 listopada 2020 roku! - oj Alu, dziś zostałaś reprezentantką Polski na Junior Eurovision Official - przed Tobą wspaniała przygoda. Tak bardzo się cieszę, że kiedyś wybrałaś mnie jako swojego trenera, bo dziś poczułem ogromną dumę - a bardzo lubię te uczucie. Daj tam czadu! Wspierajcie proszę mojego małego skarba! - napisał Dawid Kwiatkowski na swoich mediach społecznościowych. 

Ala Tracz - kim jest?

Ala Tracz jest jedną z najmłodszych uczestniczek programu The Voice Kids 3! Dziewczynka ma zaledwie 9 lat i ogromny potencjał i serce do śpiewu. To właśnie ona została reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2020, gdzie zaśpiewała utwór I'll Be Standing!

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze