Dawid Kwiatkowski z bratem Michałem na scenie w Sopocie

i

Autor: AKPA

Polsat SuperHit Festiwal 2023

Dawid Kwiatkowski w duecie z bratem. To najbardziej wzruszający moment festiwalu w Sopocie

2023-05-28 12:55

Dawid Kwiatkowski podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023 świętował swój jubileusz. Podczas koncertu na scenie pojawił się brat artysty - Michał Kwiatkowski. Ze sceny padły niezwykle poruszające słowa. O tym duecie długo nie zapomnimy.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 rozpoczął się w piątek 26 maja. Pierwszego dnia na scenie wystąpiły największe gwiazdy wszystkich pokoleń. Publiczność w Sopocie oraz widzowie mogli zobaczyć występy najpopularniejszych gwiazd, których piosenki były najchętniej słuchane w radiach. Nie zabrakło najgorętszych hitów, które znają wszyscy. Tego dnia swój jubileusz obchodził także Dawid Kwiatkowski, który w Operze Leśnej świętował 10 lat na scenie.

Czytaj także: Polsat SuperHit Festiwal 2023 - PROGRAM. Kto wystąpi w Sopocie 26-28.05?

Dawid Kwiatkowski w duecie z bratem

Podczas jubileuszu Dawid Kwiatkowski zaśpiewał swoje największe hity. Na scenie zabrzmiały takie przeboje jak: Proste, Bez Ciebie, Idziesz ze mną czy Café de Paris. W pewnym momencie artysta na scenę zaprosił swojego starszego brata Michała, który również jest muzykiem. Wspólnie panowie zaśpiewali utwór zatytułowany Na zawsze. To piosenka pochodząca z debiutanckiej płyty Dawida Kwiatkowskiego. Album "9893" ukazał się w 2013 roku.

Dawid Kwiatkowski: „Chyba nie ma dnia, kiedy nie ryczę… Jestem romantykiem”

Wspólny występ braci był niezwykle poruszającym momentem koncertu, a ze sceny padły niezwykle ważne słowa. - Bez ciebie ten jubileusz nie mógłby się odbyć - powiedział o starszym bracie Dawid. Artysta wspomniał, że Michał Kwiatkowski wyjechał do Paryża, gdzie zaczął pracować, a zarobione pieniądze wysyłał do Polski, by opłacić naukę Dawida w szkole muzycznej.

- Codziennie od 27 lat świętuję dzień, w którym pojawiłeś się w moim życiu. Jestem z ciebie szalenie dumny i kocham cię mocno - powiedział o Dawidzie jego starszy brat Michał.

Poruszający występ Dawida i Michała podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023 możecie zobaczyć poniżej:

Kim jest Michał Kwiatkowski?

Michał Kwiatkowski w wieku 19 lat wyjechał do Francji i to tam zdobył ogromną popularność. W 2003 roku wziął udział we francuskim programie "Star Academy", w którym zajął drugie miejsce. Pierwszą płytę Michał Kwiatkowski wydał w 2004 roku. Album zatytułowany „De l’or et des poussières” rozszedł się nakładem 70 tysięcy płyt, a muzyk odbył międzynarodową trasę koncertową. Był m. in. w Belgii, Szwajcarii, Maroko, Tahiti i oczywiście we Francji.

Listen on Spreaker.