Dawid Kwiatkowski powraca do Tańca z Gwiazdami. Tego nikt się nie spodziewał!

2019-11-14 19:21 MK
Dawid Kwiatkowski
Autor: Michal WARGIN/East News

Chociaż ciężko w to uwierzyć, obecna edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami jest już dziesiątą w historii. Na przestrzeni lat, w programie wystąpiło wielu popularnych artystów. Wśród nich był między innymi Dawid Kwiatkowski. Teraz, młody wokalista powróci do show, w którym zaszedł naprawdę daleko. Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Dawid Kwiatkowski ponownie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Dziesiąta edycja programu zbliża się ku końcowi. Po wielu emocjonujących tygodniach, w kolejnym odcinku dowiemy się, które pary powalczą ze sobą w o Kryształową kulę w wielkim finale. Jednym z gości specjalnych odcinka będzie właśnie Dawid Kwiatkowski, który również walczył o zwycięstwo w najbardziej roztańczonym show telewizyjnym. Artysta znany z takich hitów jak Jestem czy Mordo brał udział w pierwszej edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Jego partnerką była wówczas Janja Lesar. Wielu telewidzów uważało, że to właśnie idol nastolatków i jego piękna partnerka mają największe szanse na zwycięstwo. Nie dość, że zdobywali bardzo wysokie noty od jurorów, to cieszyli się sympatią fanów programu. Ku zaskoczeniu ich wszystkich, Dawid i Janja odpadli z programu tuż przed wielkim finałem, zajmując jednak zaszczytne trzecie miejsce. Po pięciu latach od tamtych wydarzeń, Dawid Kwiatkowski powróci na parkiet Tańca z Gwiazdami!

Dawid Kwiatkowski - Taniec z Gwiazdami

Półfinał Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami z pewnością będzie jednym z najbardziej emocjonujących odcinków tej edycji. Fani formatu dowiedzą się, którzy uczestnicy otrzymają szansę zawalczenia o zwycięstwo. Co więcej, będą mogli ponownie zobaczyć swoich ulubieńców, za których trzymali odcinki w poprzednich sezonach. W przedostatnim odcinku tanecznego show na parkiecie gościnnie pojawią się: Dawid Kwiatkowski, Elżbieta Romanowska oraz Robert Wabich. Będą oni towarzyszyć parom konkursowym w ich nowych tańcach. Półfinał TzG już w piątek 15 listopada o godzinie 20:00 w telewizji Polsat.

Najnowsze