Dawid Kwiatkowski - płyta 13 Grzechów Niczyich jest spowiedzią artysty! [PIOSENKI, ZNACZENIE]

2019-06-03 14:53 RW
Dawid Kwiatkowski - płyta 13 Grzechów Niczyich jest spowiedzią artysty! [PIOSENKI, ZNACZENIE]
Autor: Warner Music Poland Dawid Kwiatkowski - płyta 13 Grzechów Niczyich jest spowiedzią artysty! [PIOSENKI, ZNACZENIE]

Piąty album Dawida Kwiatkowskiego, najpopularniejszego polskiego wokalisty i niepowtarzalnej osobowości medialnej, od dzisiaj dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach oraz serwisach cyfrowych. 13 Grzechów Niczyich to czternaście nowych utworów, w tym duety z takimi artystami jak Julia Wieniawa, Natalia Szroeder, Baron z Afromental czy Kubi Producent. O czym jest album? Jakie piosenki na nim znajdziemy? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

13 Grzechów Niczyich to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Warner Music Poland. Krążek ten jest pewnego rodzaju spowiedzią, którą tworzył przez ostatnie dwa lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Historia powstawania albumu zapisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem ubierały jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami.

Zobacz: HITY LATA 2019 - piosenki, które będą królowały w wakacje! [LISTA]

Dawid Kwiatkowski - piosenki na płycie 13 Grzechów Niczyich

Album zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Trzynaście z nich ma wspólną cechę - grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być "grzechem"? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida. Czternasty utwór został nagrany na dyktafon równo pięć dni przed zamknięciem płyty. Czy znajdziecie odpowiedź, o której piosence mowa?

To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów” – tak o swoim najnowszym dziele wypowiada się Dawid.

3 czerwca 2019 w sieci pojawił się teledysk do przebojowego singla Dawida Kwiatkowskiego. Zobaczcie muzyczny obrazek do utworu Mordo:

Najnowsze