Dawid Kwiatkowski oferuje pracę marzeń! Co zrobić, żeby dołączyć do teamu artysty?

2020-07-08 11:53 Ewelina Kulasza
Dawid Kwiatkowski opublikował zdjęcia swoich fanek. Dlaczego są zapłakane?
Autor: WBF Dawid Kwiatkowski

Marzeniem niejednej osoby z pewnością jest to, aby wybrać się kiedyś na koncert swojej ulubionej gwiazdy, a dodatkowo zrobić sobie z nią wspólne selfie na pamiątkę. Dawid Kwiatkowski, który zawsze dba o swoich fanów najlepiej jak może, zaskoczył ich swoim ogłoszeniem na InstaStories. Jeśli kiedykolwiek myślałeś, aby być blisko swojego idola, to właśnie teraz masz szansę spełnić to marzenie! Co zrobić żeby dołączyć do teamu artysty? Zdradzamy poniżej.

Dawid Kwiatkowski bez wątpienia może pochwalić się gronem wiernych fanów. Widać to nie tylko na jego koncertach, ale także w mediach społecznościowych oraz na obozach wakacyjnych, które organizuje. Artysta przebył długą drogę, aby być w miejscu, w którym jest teraz. Cechuje go nie tylko sympatia do wielu osób, ale przede wszystkim zaangażowanie i sumienność. Dawid na swoim koncie ma nie tylko muzyczne numery czy hitowe krążki, ale również wiele kampanii reklamowych. Ponadto wiele osób z pewnością kojarzy go z muzycznego talent-show The Voice Kids, gdzie w roli trenera i jurora zasiadał przez kilka edycji na czerwonym fotelu. Oczywiście nie można zapomnieć też o tanecznych występach Dawida Kwiatkowskiego w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, czy o tym, że w 2013 roku założył swoją markę odzieżową.

Każda osoba, która interesuje się muzyką i ma swojego idola z pewnością zawsze marzyła, aby znaleźć się jak najbliżej swojej ulubionej gwiazdy. Takie spotkanie najbardziej prawdopodobne było na koncertach lub innych ważnych wydarzeniach. Dawid Kwiatkowski wie, że jego fani marzą o tym, by choć na chwilę znaleźć się blisko niego, dlatego też w sieci pojawiła się oferta pracy u jego boku. Co zrobić żeby współpracować z wielką polską gwiazdą? Zdradzamy wam wszystkie szczegóły!

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Kwiatkowski - praca u gwiazdy

Dawid Kwiatkowski za pośrednictwem InstaStories ogłosił swoim obserwatorom informację, że poszukuje do swojego teamu osoby, która robi super zdjęcia, filmy i interesuje się aplikacją TikTok. Idealny kandydat na to miejsce powinien mieć głowę pełną pomysłów, a także cieszyć się z tego co robi. Super przygoda gwarantowana, więc jeśli czujesz się na siłach, chcesz jeździć z Dawidem na jego koncerty, a także przebywać na planach zdjęciowych, koniecznie wyślij swoje zgłoszenie. Portfolio możesz wysłać tylko do piątku 10 lipca 2020 roku na adres mailowy: biuro@db4.pl. Poniżej zamieszczamy wam dokładną treść ogłoszenia odnośnie pracy, które zostało umieszczone na InstaStories Dawida Kwiatkowskiego.

Jeśli jesteś miłośnikiem tworzenia materiałów wideo oraz zdjęć - chętnie podejmę z Tobą współpracę! Poszukuję pasjonata foto-wideo, który będzie mi towarzyszyć w moim codziennym, zwariowanym życiu. Jeśli więc: 

- potrafisz tworzyć filmy oraz robić zdjęcia

- masz głowę pełną ciekawych pomysłów

- śledzisz trendy Tik-Tok'a i wiesz jak im sprostać?

Wyślij mi swoje portfolio, a może to z Tobą stworzę wiele fantastycznych projektów!

Zgłoszenia wysyłajcie na adres mailowy: biuro@db4.pl

Najnowsze