The Voice Kids 4: nie milkną echa po występie MaRiny. Piosenkarka zrobiła największe show?

2021-04-13 9:48
MaRina w finale The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids to program, który za każdym razem wytwarza pozytywne emocje wśród widzów przed telewizorami. Młode talenty, urocze dzieciaki i oczywiście trenerzy, sprawiają, że nie da się przejść obok tego obojętnie! Teraz czwarta edycja dobiega końca, a w pierwszym finale gościem specjalnym była MaRina. Jej występ to prawdziwa petarda!

Czwarta edycja The Voice Kids dobiega końca. Niestety zawsze co dobre, szybko się kończy, ale twórcy programu z pewnością zadbają o kolejną edycję muzycznego show dla dzieci! Nie może być przecież inaczej - to nie tylko rozrywka, ale także szansa uzdolnionych dzieciaków na głośnią karierę. Za nami przedostatni finał, który miał miejsce w sobotę 10 kwietnia. Teraz wielkimi krokami zbliża się ostatni odcinek show, a jego emisję widzowie będą mogli obejrzeć już w sobotę 17 kwietnia o godzinie 20:00. Zanim jednak do tego dojdzie, na językach internautów cały czas jest występ Mariny Łuczenko-Szczęsnej z pierwszego finału The Voice Kids 4. Piosenkarka pojawiła się na scenie, jako gość specjalny i zaśpiewała swój hit Nigdy Więcej. Mimo iż jej występ trwał zaledwie 2 minuty, MaRina zdążyła rozgrzać widzów przed telewizorami i oczywiście trenerów!

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

MaRina w The Voice Kids 4 - występ

MaRina dała czadu podczas pierwszego finału w The Voice Kids! Internautom spodobał się nie tylko jej występ i rytmiczna piosenka, ale także to jak wyglądała! Wielu z nich pisze, że MaRina błyszczała jak milion dolarów w białej stylizacji, a w dodatku a scenie zaprezentowała się naprawdę wyjątkowo. Niektórzy porównali ją nawet do Ariany Grande i pisali, że chcieliby ją zobaczyć na trenerskim fotelu!

- totalny kozak!!!

- Czemu ja myślałem, że to Ariana Grande?

- O kurdeee ale sztooooos <3

- sztos totalny!!

Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć, jak jedna z popularniejszych piosenkarek zaprezentowała się na scenie czwartej edycji The Voice Kids. Z pewnością MaRina porwie was do tańca!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze