MaRina w finale The Voice Kids 4

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 4: nie milkną echa po występie MaRiny. Piosenkarka zrobiła największe show?

2021-04-13 9:48

The Voice Kids to program, który za każdym razem wytwarza pozytywne emocje wśród widzów przed telewizorami. Młode talenty, urocze dzieciaki i oczywiście trenerzy, sprawiają, że nie da się przejść obok tego obojętnie! Teraz czwarta edycja dobiega końca, a w pierwszym finale gościem specjalnym była MaRina. Jej występ to prawdziwa petarda!

Czwarta edycja The Voice Kids dobiega końca. Niestety zawsze co dobre, szybko się kończy, ale twórcy programu z pewnością zadbają o kolejną edycję muzycznego show dla dzieci! Nie może być przecież inaczej - to nie tylko rozrywka, ale także szansa uzdolnionych dzieciaków na głośnią karierę. Za nami przedostatni finał, który miał miejsce w sobotę 10 kwietnia. Teraz wielkimi krokami zbliża się ostatni odcinek show, a jego emisję widzowie będą mogli obejrzeć już w sobotę 17 kwietnia o godzinie 20:00. Zanim jednak do tego dojdzie, na językach internautów cały czas jest występ Mariny Łuczenko-Szczęsnej z pierwszego finału The Voice Kids 4. Piosenkarka pojawiła się na scenie, jako gość specjalny i zaśpiewała swój hit Nigdy Więcej. Mimo iż jej występ trwał zaledwie 2 minuty, MaRina zdążyła rozgrzać widzów przed telewizorami i oczywiście trenerów!

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

MaRina w The Voice Kids 4 - występ

MaRina dała czadu podczas pierwszego finału w The Voice Kids! Internautom spodobał się nie tylko jej występ i rytmiczna piosenka, ale także to jak wyglądała! Wielu z nich pisze, że MaRina błyszczała jak milion dolarów w białej stylizacji, a w dodatku a scenie zaprezentowała się naprawdę wyjątkowo. Niektórzy porównali ją nawet do Ariany Grande i pisali, że chcieliby ją zobaczyć na trenerskim fotelu!

- totalny kozak!!!

- Czemu ja myślałem, że to Ariana Grande?

- O kurdeee ale sztooooos <3

- sztos totalny!!

Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć, jak jedna z popularniejszych piosenkarek zaprezentowała się na scenie czwartej edycji The Voice Kids. Z pewnością MaRina porwie was do tańca!

Sonda
Który z członków jury według Ciebie wygra The Voice Kids 4?