David Guetta & Sia, Cleo, Vize, Inna i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 11.09.2020

2020-09-11 13:21 Rafał Wróblewski
David Guetta & Sia, Cleo, Vize, Inna i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 11.09.2020
Autor: single cover art Warner/Universal/Magic Records David Guetta & Sia, Cleo, Vize, Inna i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 11.09.2020

Największe muzyczne gwiazdy dbają o to, by nastroje słuchaczy w jesień 2020 dopisywały. O swoich fanach pomyślał David Guetta i wypuścił utwór Let's Love. Francuski producent uznał, że najlepszą artystką, która mogłaby pojawić się w jego nagraniu jest Sia Furler. Wśród premier na antenie Radia ESKA nie może zabraknąć także nowej piosenki Cleo, a także świeżej propozycji od duetu muzycznego Vize. Pełna lista premier do sprawdzenia na ESKA.pl!

W każdy piątek częstujemy was najgorętszymi, najciekawszymi propozycjami, o których lada chwila usłyszy cały świat. 11 września 2020 w Radiu ESKA przywitaliśmy się grając najnowszy utwór, pod którym podpisuje się Cleo. Gwiazda polskiej sceny muzycznej do swojego nagrania zatytułowanego Znikam zaprosiła artystę znanego, jako B.R.O. Każdy, kto słuchał Obudź się Na Jankesa, z pewnością zwrócił uwagę na premierowo zagraną piosenkę Let's Love. Za nią odpowiada natomiast niezawodny duet David Guetta & Sia. Bądźcie czujni, bo te utwory jeszcze nie raz usłyszycie w Radiu ESKA!

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowe piosenki w Radiu ESKA - premiery

W ramach New Music Friday w Radiu ESKA usłyszycie także najnowszy utwór Devil's Cup, za który odpowiada niemiecki duet Vize. Twórcy megahitu Never Let Me Down powrócili z numerem przypominającym Dolly Song z 2006 roku. W Radiu ESKA usłyszycie również świeżą propozycję, za którą odpowiada Inna. Dzień przed premierą rumuńska piosenkarka na wyłączność przesłała ESKA.pl - 30-sekund przedpremierowego fragmentu swojego utworu Read My Lips. Całość usłyszycie w Radiu ESKA! 

New Music Friday w Radiu ESKA - lista premier 11.09.2020

  • Cleo & B.R.O. - Znikam
  • David Guetta & Sia - Let's Love
  • Vize feat. Leony - Devil's Cu
  • Inna & Farina - Read My Lips
  • 71 Digits - My Loneliness
  • Marshmello & Demi Lovato - OK Not To Be OK
  • SVEA & Alexander Oscar – Need To Know
  • PlanBe - Berek
Najnowsze