Daria Zawiałow

i

Autor: AKPA, screen z YouTube'a

gwiazdy

Daria Zawiałow poprosiła fanów o pomoc. Pies z jej teledysku walczy z nowotworem!

2024-06-12 16:51

Los zwierząt nigdy nie był obcy Darii Zawiałow. Artystka od razu zareagowała, gdy okazało się, że Falko, czyli pies, który zagrał główną rolę w jednym z jej najpopularniejszych teledysków, zmaga się z nowotworem. Zobaczcie, jak wesprzeć finansowo leczenia czworonoga.

Daria Zawiałow poprosiła fanów o pomoc. Artystka nigdy nie była obojętna na losy zwierząt. Gdy w 2019 roku wyruszyła w trasę koncertową poświęconą albumowi "Helsinki", wspólnie ze swoim fanklubem zorganizowała akcję polegającą na przekazywaniu schroniskom karm i potrzebnych akcesoriów. Pomysł nie wziął się znikąd. Jednym z singli promujących kultowe już wydawnictwo artystki była piosenka "Szarówka", w nakręconym do której teledysku główną rolę zagrał pies Falko. Fabuła nakręconego przez Dorotę Piskor klipu opowiadała o porzuceniu czworonożnego pupila przez właścicieli. Wideo mocno poruszyło internautów i zostało nominowane do nagrody Fryderyk w kategorii "Teledysk Roku". Za pośrednictwem social mediów Daria Zawiałow poinformowała o tym, że Falko potrzebuje pomocy. Pies, który od lat pomagał potrzebującym dzieciom w dogoterapii, zmaga się z nowotworem i teraz to on sam potrzebuje pomocy. 

Zobacz też: Tak brzmi hymn Męskiego Grania 2024. Piosenka "Wolne duchy" nie zawiodła oczekiwań!

Daria Zawiałow zaczynała w X Factor. Nagranie z castingu trafiło do sieci!

Daria Zawiałow poprosiła o pomoc. Ruszyła zbiórka na psa

Falko swoim portfolio mógłby zawstydzić niejednego człowieka. Pies nie bez przyczyny okrzyknięty w 2017 roku mistrzem Polski w posłuszeństwie, może pochwalić się zagraniem w ponad 60 produkcjach, takich jak wspomniany teledysk "Szarówka" czy serial "W rytmie serca". Do końca zbiórki zostało 76 dni. Jeśli chcecie wesprzeć pupila, który do tej pory niósł pomoc dzieciom i cieszył nas na ekranie, możecie to zrobić tutaj.