Męskie Granie 2024 - skład

i

Autor: materiały prasowe

gwiazdy

Tak brzmi hymn Męskiego Grania 2024. Piosenka "Wolne duchy" nie zawiodła oczekiwań!

2024-06-11 12:31

Zgodnie z zapowiedziami wtorek 11 czerwca przyniósł premierę hymnu tegorocznej edycji Męskiego Grania w wykonaniu Darii Zawiałow, Mroza i braci Kacperczyk. Opinie fanów mówią same za siebie. Mocny skład nie zawiódł oczekiwań, a piosenka zatytułowana "Wolne duchy" będzie hitem tych wakacji.

Męskie Granie 2024 - piosenka, na którą wszyscy czekali, jest już dostępna i jak wynika z pierwszych komentarzy pozostawionych pod nakręconym do niej klipem, nie zawiodła oczekiwań fanów. Ogłoszenie orkiestry Męskiego Grania zawsze budzi wielkie emocje, a uczestnicy kultowej imprezy z niecierpliwością wyczekują poznania jej składu. Tym bardziej, że piosenki tworzone z myślą o festiwalu nierzadko okazywały się wielkimi, ponadczasowymi wręcz hitami. W tym roku o tym, kto nagra oficjalny hymn wydarzenia, dowiedzieliśmy się jednak nie za sprawą ogłoszenia w mediach społecznościowych, a... amatorskich nagrań internautów. Wielkie podobizny Darii Zawiałow, Mroza i braci Kacperczyk przemierzające ulice Warszawy nie pozostawiły żadnych złudzeń. Numer zatytułowany "Wolne duchy" ukazał się później niż zwykle, ale z pewnością nie zawiódł oczekiwań wielbicieli wchodzących w skład tegorocznej orkiestry artystów, jak i samego Męskiego Grania. Komentarze mówią same za siebie. Warto było czekać!

QUIZ. Sprawdź, czy znasz wszystkie hymny Męskiego Grania. Trochę ich było!

DARIA ZAWIAŁOW O SWOJEJ TRASIE I WIELKIM PROJEKCIE | Wywiad Radio ESKA

Męskie Granie 2024 - piosenka

Premiery hymnu Męskiego Grania są dla wielu polskich słuchaczy jak prezenty na Boże Narodzenie, a takie zestawienie gwarantowało hit. Daria Zawiałow, Mrozu i bracia Kacperczyk nie tylko stanęli na wysokości zadania, ale podnieśli poprzeczkę. "Wolne duchy" to numer, który podobnie do "Początku" czy "I ciebie też, bardzo", ma szansę stać się wielkim hitem. 

Świętujemy 15 lat w trasie wyjątkowym teledyskiem, w którym podróżujemy po Polsce z artystami tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania. Jest to hołd dla tych, którzy dzielą z nami pasję do muzyki i współtworzą Żywiec Męskie Granie. Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami w trasie od 15 lat - czytamy w opisie pod teledyskiem.

Komentarze mówią same za siebie. Na taki numer czekali fani tych artystów!