Daria Zawiałow - nowy teledysk z gościnnym udziałem gwiazd telewizyjnego show

2019-10-28 20:42 MK
Daria Zawiałow
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Polska wokalistka Daria Zawiałow nie zwalnia tempa i wciąż promuje swój drugi album studyjny Helsinki, który ukazał się na rynku w marcu tego roku. Tym razem, artystka zaangażowała do swojego najnowszego projektu, jakim jest teledysk do kolejnej z piosenek, uczestników popularnego telewizyjnego show. To prawdziwe zaskoczenie! Sprawdź wszystkie szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Nowy teledysk Darii Zawiałow będzie miał swoją premierę już niebawem. Po świetnie przyjętym singlu Hej Hej, młoda artystka postanowiła wypuścić kolejny utwór w celu promocji swojego najnowszego wydawnictwa. 2019 rok z pewnością jest jednym z najbardziej udanych w karierze tej zdolnej wokalistki. Już na samym jego początku, bowiem 8 marca, ukazał się jej długo wyczekiwany, drugi album zatytułowany Helsinki - chwalony zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. Popularnością cieszyły się pochodzące z niego single - Szarówka oraz Hej Hej, jak również trasa koncertowa, która towarzyszyła jego wydaniu. Już niebawem, artystka wyruszy w jesienną część swojego tournee. Zaplanowane są między innymi koncerty w Warszawie, Toruniu oraz Lublinie. Zanim gwiazda ponownie sięgnie po mikrofon, by oczarować wiernych wielbicieli, swoją premierę będzie miał wyjątkowy teledysk, do którego nakręcenia zaproszono gwiazdy popularnego programu telewizyjnego. Tego nikt się nie spodziewał!

Daria Zawiałow - nowy teledysk

Jakiś czas temu, Daria Zawiałow poinformowała swoich fanów, że ma w planach wydanie jeszcze dwóch teledysków. Jeden z nich zobaczymy naprawdę niebawem. Wiadomo już, że na planie pojawili się uczestnicy Top Model. Zapewne udział w klipie był jednym z przydzielonych im przez producentów zadań. Filmiki zza kulis kręcenia teledysku będzie można obejrzeć w najbliższy poniedziałek, 28 października o godzinie 21:30 w TVN. Wiadomo już, że nakręcony wideoklip promować będzie kawałek Punk Fu!. Premiera zaplanowana jest tuż po zakończeniu emicji odcinka.

To nie pierwszy raz, kiedy Daria Zawiałow pojawiła się na planie programu Top Model. Podczas ostatniego finału, w którym zwyciężczynią okazała się Kasia Szklarczyk, wokalistka wykonała na żywo pierwszy singiel zwiastujący jej album - Nie dobiję się do ciebie.

Najnowsze