7-letnia Daria Zawiałow w Od przedszkola do Opola. Już wtedy zachwycała wokalem!

2019-10-21 17:20 MK
Daria Zawiałow
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER & YouTube/Poszukiwacz nagrań z TV 995

Dziś, uzdolniona młodzież ma wiele możliwości podzielenia się swoim talentem ze światem. W telewizji transmitowanych jest wiele programów typu talent show, w tym takie, które w całości dedykowane są najmłodszym. Kilkanaście lat temu, wybór nie był tak duży, a prawdziwą szansę na karierę dawało show Od przedszkola do Opola. Jedną z uczestniczek była siedmioletnia wówczas Daria Zawiałow. Zobacz wideo na ESKA.pl już teraz.

Daria Zawiałow - początki kariery autorki przeboju Malinowy Chruśniak mogą być sporym zaskoczeniem. Dziś Daria to niewątpliwie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Z każdym kolejnym projektem, artystka odnosi coraz większe sukcesy. Wydany w marcu 2019 roku album Helsinki został świetnie przyjęty zarówno przez jej fanów, jak i krytyków muzycznych, a pochodzący z niego singiel Hej Hej w dalszym ciągu cieszy się popularnością na liście 2 x Gorąca 20 Radia ESKA. Nie każdy wie jednak o tym, że piosenkarka debiutowała przed szerszą publicznością już jako dziecko!

Daria Zawiałow w Od przedszkola do Opola

Artystka niejednokrotnie mówiła o tym, że jej zamiłowanie do muzyki trwa od dzieciństwa. Potwierdzeniem tych słów jest z pewnością wideo, które można znaleźć w serwisie YouTube. Otóż, w 2000 roku, mając zaledwie siedem lat, Daria Zawiałow wzięła udział w niezwykle popularnym wówczas programie Od przedszkola do Opola. Przyszła laureatka statuetek Fryderyki wykonała na żywo harcerski utwór zatytułowany Rzeka.

Czas pokazał, że tytuł Od przedszkola do Opola okazał się proroczy dla Darii Zawiałow. 16 lat później, artystka wzięła udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu z kawałkiem Malinowy chruśniak i zdobyła dwie nagrody. Zobacz wideo z występem siedmioletniej wokalistki poniżej.

Najnowsze