Daria Zawiałow była w szoku! Natalia Szroeder i przyjaciele zrobili jej MEGA niespodziankę

2022-08-19 15:45
Daria Zawiałow
Autor: AKPA

Daria Zawiałow skończyła 30 lat. Mimo choroby gwiazda mogła liczyć na huczne świętowanie w gronie najbliższych jej osób. Przyjaciele artystki przygotowali dla niej nie lada niespodziankę. Wszystko zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że tacy znajomi to skarb!

Daria Zawiałow dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w popularnych programach telewizyjnych. Artystka długo walczyła o swoją pozycję w show-biznesie, ale kiedy już trafiła na sam szczyt, to postanowiła z niego nie schodzić. Piosenki artystki podbijają aktualnie listy przebojów w całej Polsce, a jej płyty sprzedają się w wysokich nakładach. Nie inaczej jest z biletami na koncert, które rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zaledwie kilka dni temu Daria Zawiałow ogłosiła, że wyrusza w trasę METROPOLIS... wojen nie będzie, która nie tylko stanowi podsumowanie ery Wojny i Noce, ale również jest jej pożegnaniem z fanami na blisko rok. Zapracowana Zawiałow postanowiła bowiem zniknąć na moment z show-biznesu, by skupić się na pracy nad czwartym longplayem. 18 sierpnia wokalistka świętowała też 30. urodziny. Choroba pokrzyżowała plany hucznego świętowania, jednak przyjaciele gwiazdy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali niesamowitą niespodziankę.

Daria Zawiałow żegna się ze sceną. Fani mocno ją wspierają!

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło

Daria Zawiałow świętuje urodziny

To mogły być najspokojniejsze urodziny w jej życiu, a takie nie były. Przyjaciele Darii Zawiałow, w tym Natalia Szroeder, Iga Lis i Jankes, zadbali o to, by nie spędzała ich tylko z ukochanym i przygotowali jej wielką niespodziankę. Pod balkonem piosenkarki odbył się prawdziwy koncert z udziałem ludowego zespołu. Poruszona piosenkarka udostępniła nagrania na swoim Instagramie.

Kiedy jesteś chory, masz 30. urodziny, nie robisz imprezy, ale masz najlepszych przyjaciół i przywożą imprezę pod twoją chatę. Tak - jestem szczęściarą - napisała.

Tacy przyjaciele to skarb! Oczywiście dołączamy się do życzeń i życzymy Darce samych sukcesów - nie tylko muzycznych!

Sonda
Lubisz muzykę Darii Zawiałow?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze