Daria Zawiałow

i

Autor: AKPA

Daria Zawiałow była w szoku! Natalia Szroeder i przyjaciele zrobili jej MEGA niespodziankę

2022-08-19 15:45

Daria Zawiałow skończyła 30 lat. Mimo choroby gwiazda mogła liczyć na huczne świętowanie w gronie najbliższych jej osób. Przyjaciele artystki przygotowali dla niej nie lada niespodziankę. Wszystko zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że tacy znajomi to skarb!

Daria Zawiałow dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w popularnych programach telewizyjnych. Artystka długo walczyła o swoją pozycję w show-biznesie, ale kiedy już trafiła na sam szczyt, to postanowiła z niego nie schodzić. Piosenki artystki podbijają aktualnie listy przebojów w całej Polsce, a jej płyty sprzedają się w wysokich nakładach. Nie inaczej jest z biletami na koncert, które rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zaledwie kilka dni temu Daria Zawiałow ogłosiła, że wyrusza w trasę METROPOLIS... wojen nie będzie, która nie tylko stanowi podsumowanie ery Wojny i Noce, ale również jest jej pożegnaniem z fanami na blisko rok. Zapracowana Zawiałow postanowiła bowiem zniknąć na moment z show-biznesu, by skupić się na pracy nad czwartym longplayem. 18 sierpnia wokalistka świętowała też 30. urodziny. Choroba pokrzyżowała plany hucznego świętowania, jednak przyjaciele gwiazdy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali niesamowitą niespodziankę.

Daria Zawiałow żegna się ze sceną. Fani mocno ją wspierają!

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło

Daria Zawiałow świętuje urodziny

To mogły być najspokojniejsze urodziny w jej życiu, a takie nie były. Przyjaciele Darii Zawiałow, w tym Natalia Szroeder, Iga Lis i Jankes, zadbali o to, by nie spędzała ich tylko z ukochanym i przygotowali jej wielką niespodziankę. Pod balkonem piosenkarki odbył się prawdziwy koncert z udziałem ludowego zespołu. Poruszona piosenkarka udostępniła nagrania na swoim Instagramie.

Kiedy jesteś chory, masz 30. urodziny, nie robisz imprezy, ale masz najlepszych przyjaciół i przywożą imprezę pod twoją chatę. Tak - jestem szczęściarą - napisała.

Tacy przyjaciele to skarb! Oczywiście dołączamy się do życzeń i życzymy Darce samych sukcesów - nie tylko muzycznych!

Sonda
Lubisz muzykę Darii Zawiałow?