Daria Zawiałow żegna się ze sceną. Fani mocno ją wspierają!

2022-08-10 10:57
Daria Zawiałow
Autor: AKPA

Zgodnie z obietnicą Daria Zawiałow robi sobie przerwę od koncertowania. Zanim to jednak nastąpi artystka wyruszy w trasę koncertową, która będzie pożegnaniem ery Wojny i Noce. W opublikowanym w mediach społecznościowych poście piosenkarka zdradziła też, jak spożytkuje chwilę wolnego. Fani nie mogą narzekać.

Daria Zawiałow już od jakiegoś czasu wspominała o zrobieniu sobie przerwy. Wokalistka, którą nagrodzono Fryderykiem w kategorii Artystka Roku, ma bowiem za sobą bardzo pracowite miesiące. W 2021 roku zaprezentowała swój album Wojny i Noce, wyruszyła w solową trasę koncertową, a także była członkinią aż dwóch orkiestr Męskiego Grania. W pewnym momencie gwiazda była tak zmęczona, że wylądowała pod kroplówką. Nie przeszkodziło jej to jednak w kontynuowaniu intensywnej pracy w 2022 roku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Daria Zawiałow ogłosiła wyjątkową trasę koncertową, która nie tylko będzie pożegnaniem etapu Wojen i Nocy, ale również początkiem trwającej blisko rok przerwy. Artystka zdradziła, na czym zamierza się skupić po zejściu ze sceny.

Daria Zawiałow rozstała się z mężem. Pokazała nowego partnera!

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło

Daria Zawiałow - trasa Metropolis

Artystka przygotowała dla fanów nie lada niespodziankę. Już jesienią Daria Zawiałow wyruszy w trasę koncertową METROPOLIS... wojen nie będzie, która będzie pożegnaniem ery albumu Wojny i Noce. 

Jest to trasa bardzo wyjątkowa, która będzje pożegnaniem z etapem „Wojen i Nocy”, a także chwilowym pożegnaniem z koncertami. Tak jak zapowiadałam, udaję się na chwilową przerwę, podczas której skupię się na tworzeniu Darki vol. 4. No i zrobię w końcu prawko. Hehe. Podczas koncertów usłyszycie utwory ze wszystkich trzech albumów, będą niespodzianki, będą goście i będzie… bardzo mrocznie - napisała o nowym projekcie.

Fani w komentarzach zasypali gwiazdę ciepłymi słowami. Nas na pewno nie zabraknie na tej trasie, a was? 

Sonda
Wybierasz się na koncerty Darii Zawiałow?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze