Daria Zawiałow była w Mam Talent. Aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę ona!

2019-10-30 18:07 MK
Daria Zawiałow
Autor: Jakub Kaminski/East News

Dziś, Daria Zawiałow to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Wydając drugi album Helsinki, ugruntowała swoją pozycję na polskiej scenie muzycznej i udowodniła, że ma jeszcze wiele do zaoferowania. Nie każdy pamięta jednak, jak wyglądały początki tej utalentowanej wokalistki. Na ESKA.pl przypominamy, jak Daria wyglądała za czasów programu Mam Talent. Będziecie zaskoczeni jej metamorfozą!

Daria Zawiałow - Mam Talent to jeden z programów telewizyjnych, w których młoda wokalistka próbowała swoich sił. Tak jak wspominaliśmy niedawno na ESKA.pl, Daria Zawiałow jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Pochodząca z Koszalina artystka już jako siedmiolatka startowała w bardzo popularnym programie telewizyjnym Od przedszkola do Opola, w którym poszukiwano dziecięcych talentów wokalnych. To jednak nie była jedyna przygoda wokalistki z telewizją. Wielu fanów autorki przeboju Hej Hej, który wciąż doskonale radzi sobie w notowaniu 2 x Gorąca20 Radia ESKA, kojarzy ją przede wszystkim z udziału w talent show X Factor, gdzie była podopieczną Ewy Farnej. Zanim jednak Daria Zawiałow pojawiła się na castingu, w którego jury zasiadali Tatiana Okupnik, wspomniana Ewa Farna czy też Czesław Mozil oraz Kuba Wojewódzki, zachwyciła swoim wokalem jurorów oraz telewidzów emitowanego od 2008 roku przez stację TVN programu Mam Talent. Artystka była uczestniczką czwartej edycji talent show, a jurorzy typowali ją na jedną ze zwyciężczyń.

Daria Zawiałow w Mam Talent

Występując w programie Mam Talent, Daria Zawiałow miała zaledwie 18 lat. Artystka dotarła do etapu półfinałów, gdzie wykonała na żywo utwór z repertuaru Rihanny i Eminema - Love The Way You Lie. Pomimo świetnych opinii, jury postanowiło dać szansę konkurującej wówczas z Darią o miejsce w finale Annie Dudek. Poniżej przypominamy, jak nastoletnia wokalistka prezentowała się w programie. Mocno się zmieniła, prawda?

Daria Zawiałow
Autor: materiały prasowe TVN
Najnowsze