Daria wraca z hitem na jesień 2022. Low Key PRZEDPREMIEROWO w Radiu ESKA!

2022-10-06 12:23
Daria z hitem na jesień 2022. LowKey PRZEDPREMIEROWO w Radiu ESKA!
Autor: Pelican Daria z hitem na jesień 2022. LowKey PRZEDPREMIEROWO w Radiu ESKA!

Daria po sukcesie z hitem Never Ending Story zaskakuje kolejnym tanecznym kawałkiem. Low Key jako pierwsi usłyszycie w Radiu ESKA! Kiedy i o której godzinie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Low Key - piosenka Darii 2022

Low Key to najnowszy utwór Darii i wszystko wskazuje na to, że i ten kawałek szybko podzieli sukces poprzednich singli wokalistki. Love Blind od dawna świeci na złoto, a Paranoia ma już kolor platynowy. Low Key powstał jako efekt współpracy Darii z ekipą Pelikan, która tym razem wystąpiła w podwójnej roli. Jako producenci i jako artyści. Utwór usłyszycie przedpremierowo, w Radiu ESKA! Nie przegapcie pierwszej emisji tego kawałka, bo zapowiada się gorący hit na jesień 2022!

Krystian Ochman jak sam Elvis Presley! Tym wykonaniem wywołał ciarki wśród publiczności

RADIO INTERNETOWE - słuchaj ONLINE

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

Low Key - piosenka Darii 2022

Co sprawia, że ten numer jest jest taki niezwykły? Po pierwsze zniewalający i magnetyzujący wokal Darii, po drugie marimba nadająca magicznego i miękkiego brzmienia temu kawałkowi i po trzecie jego dynamika. To co zaczyna się spokojnie, szybko rozwija się w utwór, który zachęca do tańca. Chwytliwa melodia wpada w ucho, a tekst jest tak bliski każdemu sercu, że nawet nie więź kiedy zaczynasz śpiewać z Darią.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze