Daria Marcinkowska - walczyła w The Voice of Poland, teraz wypuściła hit na wiosnę!

2021-04-21 10:39
Daria Marcinkowska - walczyła w The Voice of Poland, teraz wypuściła hit na wiosnę!
Autor: Daria Marcinkowska / materiały Daria Marcinkowska - walczyła w The Voice of Poland, teraz wypuściła hit na wiosnę!

DARIA, a w zasadzie Daria Marcinkowska jest wokalistką-songwriterem, którą możemy kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland, gdzie udało jej się zdobyć aprobatę każdego z trenerów odwracając wszystkie 4 fotele. Poznajcie solowy singiel młodej artystki już teraz.

Daria Marcinkowska odwróciła w The Voice of Poland 10 aż cztery czerwone fotele. Teraz postanowiła zrobić kolejny krok i wypuścić utwór, który ma nadzieję, że zostanie międzynarodowym hitem. Jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie Pelican Songs, a jej producenci stoją za artystami takimi jak: Alle Farben, Robin Schulz czy Sarah Connor. Daria początkowo śpiewała operowo lecz wiedząc, że to wlaśnie muzyka pop-soul jest jej powołaniemw w wieku 18 lat opuściła Polskę i rozpoczęła studia w Londynie, gdzie uczyła się śpiewu w stylu jej idoli: Jessie J czy Adele. Tam też przez kilka lat stawiała swoje pierwsze kroki w biznesie muzycznym występując na licznych londyńskich scenach śpiewając piosenki swojego autorstwa. 

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Daria Marcinkowska - piosenka Love Blind

Love Blind, to nowa piosenka Darii Marcinkowskiej, o której młoda wokalistka mówi: - Pisząc ten utwór chciałam wnieść uczucie, które przydarzyło się każdemu: romans, przez który każdy musi w swoim życiu przejść chociaż raz. Większość z nas w przeszłości zakochała się do stopnia szaleństwa, kiedy człowiek w ogóle nie widzi wad drugiej osoby, dosłownie ślepo (blind) robi wszystko by spełnić jej oczekiwania nawet za cenę swoich rozczarowań i poświęceń - tłumaczy DARIA i dodaje:

W piosence pojawia się fraza You don't even have to call me baby, co w tłumaczeniu oznacza: Nie musisz mnie nawet nazywać swoim kochaniem i myślę, że ona szczególnie świetnie podkreśla naturę takiego związku. Wyrzekamy się własnych wartości, a często nawet dajemy się poniżać tylko po to by zaspokoić potrzeby drugiej osoby. W tych czasach większość z nas mierzy się z takim problemem, ale dzięki social media zakochujemy się w iluzji osoby i stajemy się ślepi na realia, by tylko doświadczyć uczucia bliskości. Stąd też pojawiła się fraza Love-blind; to takie moje nowe słowo oznaczające stan zakochania, kiedy stajemy się ślepi.

- wytłumaczyła artystka, na której hit możecie głosować w ramach Gorącej 20 Radia ESKA.

Najnowsze