Daria Marcinkowska - wiek, zarobki, chłopak, Eurowizja, pochodzenie, zarobki, zdjęcia

i

Autor: Daria Marcinkowska / prywatne Daria Marcinkowska - wiek, zarobki, chłopak, Eurowizja, pochodzenie, zarobki, zdjęcia

Daria Marx - wiek, piosenki, zarobki, chłopak, Eurowizja, pochodzenie, zarobki

2023-05-26 12:31

Daria Marcinkowska jest jednym z największych zaskoczeń 2021 roku. Artystka, która walczyła o sukces w The Voice of Poland, ostatecznie sama postanowiła wywalczyć sobie miejsce na muzycznym rynku. Zrobiła to za sprawą hitu Love Blind, a także Paranoia. Kim jest Daria Marcinkowska? Nieznane do tej pory fakty z jej życia podrzucamy w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Daria Marcinkowska - kim jest?
  2. Daria Marcinkowska - wiek
  3. Daria Marcinkowska - wzrost
  4. Daria Marcinkowska - chłopak
  5. Daria Marcinkowska - zarobki
  6. Daria Marcinkowska - Eurowizja
  7. Daria Marcinkowska - pochodzenie
  8. Daria Marcinkowska - zdjęcia

Daria Marcinkowska - wiek, wzrost, chłopak, Eurowizja, pochodzenie, zarobki, to kwestie, które najbardziej interesują polskich internautów. Kim jest Daria Marcinkowska? Szturmem zdobyła polski rynek muzyczny, gdy wydała utwór Love Blind. Jako pierwsi w Polsce zagraliśmy go w Radiu ESKA! Daria Marcinkowska jest wokalistką-songwriterem, którą możemy kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland, gdzie udało jej się zdobyć aprobatę każdego z trenerów odwracając wszystkie 4 fotele. Jej ambicja sięga jednak daleko poza Polskę. Media społecznościowe sprawiły, że jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie Pelican Songs. Producenci z tego labelu stoją za artystami, takimi jak Alle Farben, Robin Schulz czy Sarah Connor.

Sara Chmiel i Gromee - piosenka Ostatni Walczyk WZRUSZA do łez. O miłości i przemijaniu

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Daria Marcinkowska - kim jest?

Początkowo Daria śpiewała operowo lecz wyjechała na studia wokalne do Londynu uczyć się śpiewu w stylu jej idoli: Jessie J czy Adele. Tam też przez kilka lat stawiała swoje pierwsze kroki w biznesie muzycznym występując na licznych scenach śpiewając piosenki swojego autorstwa.

Pochodzi z Lazisk Górnych, w województwie śląskim. Śpiewa od 7-roku życia, kiedy to zapisała się do przykościelnej scholi. Od zawsze wiedziała, że będzie śpiewać i stara się zrobić wszystko, by stało się to na profesjonalnym poziomie. Pomimo tego, że w swoim życiu próbowała wielu styli muzycznych, zdecydowała oddać się muzyce popularnej i stworzyła swój własny materiał. 

Daria Marcinkowska - wiek

Ile lat ma Daria Marcinkowska? Wykonawczyni hitu Paranoia urodziła się 25 października 1995 roku. Oznacza to, że w 2023 roku obchodzić będzie 28. urodziny.

Daria Marcinkowska - wzrost

Wzrost Darii Marcinkowskiej nie jest żadną tajemnicą. Utalentowana wokalistka ma 165 centymetrów wzrostu.

Daria Marcinkowska - chłopak

Czy Daria Marcinkowska ma chłopaka? Wiele osób wpisuje takie pytanie w wyszukiwarkę Google. Pędzimy z odpowiedzią, że serce młodej gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest wolne!

Daria Marcinkowska - zarobki

Zarobki Darii Marcinkowskiej to wielka tajemnica. Choć biorąc pod uwagę ostatnie lata, jeśli chodzi o finanse, to można się domyślać, że to właśnie 2021 rok był tym kluczowym. Daria dała kilka występów w telewizji, a co więcej jej hity Love Blind i Paranoia dotarły na szczyty radiowych airplay'ów. 

Daria Marcinkowska - Eurowizja

Daria Marcinkowska na Eurowizji 2022? Pojawiło się wiele doniesień, że to właśnie ta gwiazda będzie reprezentować Polskę, podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie. Mówi się, że artystka zaśpiewa hit ostatnich miesięcy, czyli utwór Paranoia. Na potwierdzenie trzeba jeszcze poczekać.

Daria Marcinkowska - pochodzenie

Daria Marcinkowska jest Polką, jednak nic dziwnego, że jej pochodzenie budzi ciekawość. Artystka doskonale mówi i śpiewa w języku angielski. Zaraz po maturze wyjechała na studia aktorskie do Londynu, które jednak rzuciła po roku i rozpoczęła wokalistykę na London College of Music (BIMM School). Ukończyła ją w 2018 roku. W Londynie grała koncerty na wielu legendarnych scenach, takich jak: O2 Shepherds Bush, Omeara czy The Troubadour oraz miała możliwość współpracy z wieloma szanowanymi producentami branży muzycznej.

Daria Marcinkowska - zdjęcia

Daria Marcinkowska to piękna wokalistka, która pokazuje swoją urodę w mediach społecznościowych. Najczęściej robi to na Instagramie, gdzie śledzi ją blisko dziewięć tysięcy użytkowników. Oto kilka zdjęć Darii od hitu Paranoia: