Daria na Eurowizji 2021 - komentarz artystki wiele ujawnia! [TYLKO U NAS]

i

Autor: WBF Daria na Eurowizji 2021 - komentarz artystki wiele ujawnia! [TYLKO U NAS]

Daria na Eurowizji 2022 - komentarz artystki wiele wyjaśnia! [TYLKO U NAS]

2021-12-23 9:41

Daria na Eurowizji 2022 to pewniak? Internauci coraz bardziej spekulują, że to właśnie uczestniczka dziesiątej edycji The Voice of Poland i wykonawczyni hitu Paranoia pojawi się na scenie w Turynie. Jak sprawę komentuje sama zainteresowana? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Daria - Eurowizja 2022

Daria na Eurowizji 2022 - internauci podejrzewają, że taka informacja zostanie niebawem potwierdzona. Aktualnie trwa dyskusja, z każdym kolejnym dniem pojawiają się spekulacje, ale o ostatecznie o tym, kto pojedzie na Konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie dowiemy się do 2 stycznia 2022. Zanim oficjalne ogłoszenie, to właśnie Daria Marcinkowska jest obiektem zainteresowania polskich mediów. Również postanowiliśmy zapytać młodą gwiazdą o jej eurowizyjne plany. Czy Daria na Eurowizji 2022 to pewniak? Posłuchajcie poniższej rozmowy, która rzuca nowe światło na ten temat.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 - TE słowa artysty rozwiewają wątpliwości!

Daria o Eurowizji 2022 - poleci do Turynu? [KOMENTARZ]
Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]
Sonda
Daria na Eurowizji 2022 - czy to dobry pomysł?

Daria - Eurowizja 2022

Daria na Eurowizji 2022, to temat, który coraz bardziej rozgrzewa polskich internautów. Nic dziwnego, ponieważ ogłoszenie zdobywcy biletu do Turynu zbliża się wielkimi krokami. Artystka w rozmowie z Rafałem Wróblewskim potwierdziła, że nie ma bladego pojęcia, jaką decyzję podejmie jej niemiecka wytwórnia. Wykonawczyni hitu Paranoia powiedziała:

Nie jestem pewna, czy moje zgłoszenie zostało wysłane. Mój team mnie trochę wrabia. To jest taka nasza wewnętrzna gra. Oni nie byli pewni i wciąż nie są pewni, czy jest to dla mnie najlepsza decyzja. Zostawiłam to w ich rękach i zobaczymy co się okaże. 

- powiedziała nam Daria i jednocześnie wytłumaczyła, dlaczego jest wskazywana przez internautów, jako reprezentantka Polski: 

Wydaje mi się, że tak się dzieje, bo jakby nie było jestem jedyną osobą w Polsce, która śpiewa po angielsku i jedyna polska osoba, która ma teraz w Polsce radiówki w języku angielskim. Wydaje mi się, że z natury to ja jestem wskazywana, jako osoba, która powinna gdzieś tam Polskę reprezentować. Też mam jakieś obycie. Wszyscy na mnie polują, dobrze znam język angielski, ale wszystko się okaże. To wszystko co wiem!