Dance Monkey po polsku. Magda Bereda w wyjątkowej wersji hitu

2019-10-21 11:54 kw
Magda Bereda
Autor: screen YouTube/Magda Bereda

Coraz częściej powstają polskie wersje największych, światowych hitów. Mieliśmy już okazję usłyszeć piosenki I Don't Care, 7 Rings, Boyfriend czy też Senorita w polskojęzycznej wersji. Teraz przyszedł czas na nową odsłonę prawdziwego hitu ostatnich tygodni - utworu Dance Monkey. Stworzyła ją Magda Bereda - jedna z najpopularniejszych śpiewających YouTuberek w Polsce. Czy jej wersja jest lepsza od oryginału? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl

Dance Monkey po polsku. Magda Bereda zachwyciła fanów nową wersją hitu. Magda Bereda wielokrotnie pokazała, że ma naprawdę ogromny talent. Na jej kanale na YouTube znaleźć można covery takich utworów jak Za Krokiem Krok, Ona by tak chciała, Przez twe oczy zielone czy też Anyone I Want to Be. Artystka potrafi zaprezentować zupełnie inną wersję znanych nam utworów. Teraz postanowiła stworzyć własną, polskojęzyczną odsłonę utworu Dance Monkey.

Dance Monkey po polsku

Magda Bereda wrzuciła ostatnio do sieci polską wersję hitu Dance Monkey. To bez wątpienia jeden z największych przebojów tegorocznej jesieni. Nie dość, że utwór zajmuje wysokie miejsca na europejskich listach hitów, to dodatkowo znalazł się ostatnio na pierwszym miejscu wśród najczęściej odtwarzanych utworów w serwisie Spotify w Polsce. 

Polska wersja hitu pojawiła się na YouTube 20 października. Jak Magda Bereda napisała pod filmikiem - część tekstu przetłumaczyła dosłownie, część napisała na nowo. Ważne dla niej było to, aby zachować przekaz, który został pokazany w teledysku do tej piosenki. Jesteście ciekawi, jak brzmi Dance Monkey po polsku? Wideo znajdziecie poniżej.

Najnowsze