Sandra Naum

i

Autor: Youtube/Sandra Naum

Camila Cabello - piosenka Shameless po polsku. Internauci zachwyceni wykonaniem!

2019-10-03 20:25

Shameless to tytuł najnowszego hitu Camili Cabello. Piosenka cieszy się sporą popularnością wśród słuchaczy, a w sieci pojawiło się wiele jej coverów. Na nagranie własnej wersji tego utworu zdecydowała się doskonale znana czytelnikom ESKA.pl Sandra Naum. Youtuberka po raz kolejny zaprezentowała swoje wykonanie z przetłumaczonym na język polski tekstem. Zobaczcie, jak brzmi Shameless po polsku.

Camila Cabello - piosenka Shameless po polsku na pewno wpadnie w ucho wszystkim fanom tej zdolnej wokalistki. Jak wiadomo, utwór zapowiada kolejny album studyjny popularnej piosenkarki, która zyskała sławę, występując w girlsbandzie Fifth Harmony. Jak pokazał czas, opuszczenie grupy okazało się bardzo dobrą decyzją. Młoda artystka wylansowała już kilka solowych przebojów i wszystko wskazuje na to, że ma ich w zanadrzu jeszcze więcej. Najnowszy z nich - Shameless - doczekał się wielu coverów w serwisie YouTube. Utwór na swój warsztat wzięła również Sandra Naum.

Camila Cabello nie ma przed Tobą tajemnic? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Pytanie 1 z 9
Prawdziwe imię Camili Cabello to:

Camila Cabello - Shameless po polsku

Sandra Naum jest już dobrze znana czytelnikom serwisu ESKA.pl. Informowaliśmy między innymi o cieszących się popularnością coverach takich hitów, jak Senorita, Boyfriend czy Lover w jej wykonaniu. Tym razem, artystka zdecydowała się na nagranie własnej interpretacji hitu Camili Cabello, oczywiście w języku polskim. Internauci, którzy śledzą kanał Sandry, są zachwyceni! - Chciałabym przyjść na Twój koncert! Piękne, piękne, piękne! Trzymam kciuki za rozwój - piszą.