Dance Monkey - piosenka Tones and I z wielkim sukcesem. To zasługa polskich słuchaczy!

2019-10-09 17:15 RW
Dance Monkey - piosenka Tones and I z wielkim sukcesem. To zasługa polskich słuchaczy!
Autor: Dance Monkey - Tones and I Dance Monkey - piosenka Tones and I z wielkim sukcesem. To zasługa polskich słuchaczy!

Dance Monkey to bez wątpienia jeden z największych hitów jesieni 2019. Piosenka zajmuje wysokie miejsce na europejskich listach hitów, a oprócz tego jest najczęściej wyszukiwana w Shazamie. Kawałek od australijskiej piosenkarki właśnie odniósł kolejny sukces. Przekonajcie się sami, bo szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Dance Monkey - piosenka Tones and I to jedno z największych zaskoczeń tego roku. Hit australijskiej piosenkarki wciąż okupuje pierwsze miejsce najczęściej wyszukiwanych utworów w aplikacji Shazam, a w zeszłym tygodniu zdobyła szczyt notowania najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Utwór gwiazdy, którą znamy jako Tones And I, właśnie znalazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej odtwarzanych utworów w serwisie Spotify w Polsce.

Tones and I - kim jest?

Pochodząca z australijskiego Mornington Peninsula Tones And I w 2018 roku wybrała się do Byron Bay, by tam spróbować zarabiać, śpiewając na ulicach. Już pierwszego dnia przyciągnęła tłum. Postanowiła więc rzucić pracę i przenieść się do Byron, gdzie przez rok mieszkała w swoim vanie, a w weekendy śpiewała dla przechodniów i pisała piosenki.

Na niedawno wydanej EP-ce The Kids Are Coming oprócz hitu Dance Monkey znalazł się również numer Never Seen The Rain oraz przełomowy utwór Johnny Run Away, który wokalistka zamieściła na dedykowanej niezależnym twórcom platformie Unearthed, stacji Triple J. Utwór przez dwa tygodnie z rzędu był najczęściej prezentowanym na antenie rozgłośni, a ostatecznie pokrył się w Australii podwójną platyną.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - Robin Schulz z bujającym kawałkiem na jesień!

Tones and I odnosi sukcesy również występując na żywo. Właśnie wyprzedała australijską trasę, a jesienią po raz pierwszy wyruszy na podbój Europy, a także da koncerty w Nowym Jorku i Los Angeles. Już niedługo o fenomenie Tones And I będzie mogła się przekonać również polska publiczność - artystka wystąpi na koncercie w Krakowie w Klubie Studio 23 marca 2020 roku.

Najnowsze