Dance Dance Dance: Uczestnicy komentują przerwany występ Krzyśka Jonkisza. To nagranie cię wzruszy!

2020-03-28 12:43 EK
Dance Dance Dance: Uczestnicy komentują przerwany występ Krzyśka Jonkisza. To nagranie cię wzruszy!
Autor: Materiał prasowy/TVP2 Dance Dance Dance: Uczestnicy komentują przerwany występ Krzyśka Jonkisza. To nagranie cię wzruszy!

Taneczne show Dance Dance Dance z odcinka na odcinek, wywołuje wśród widzów spore emocje. Już w sobotę 28 marca na scenie dojdzie do dramatycznej sytuacji! Krzysztof Jonkisz przerwie swój solowy występ - czym wzruszy swoich kolegów z programu. Zobacz, na ESKA.pl jak gwiazdy wypowiadały się o zaistniałej sytuacji. To wideo z pewnością cię wzruszy!

Gwiazdy biorące udział w drugiej edycji tanecznego show TVP2 Dance Dance Dance nie mogły przeboleć, że nastoletni Krzysztof Jonkisz przerwał występ i opuścił scenę! Zachowanie chłopaka wywołało w nich spore poruszenie. Już w sobotę 28 marca widzów drugiej edycji programu czekają ogromne emocje. Podczas solowego występu brat modela Rafała Jonkisza - Krzysiek, przerwie swój taniec. Pozostali uczestnicy rozrywkowego show, wstrząśnięci całą sytuacją, nie będą mogli pogodzić się z wydarzeniami, które zaszły na scenie. Gwiazdy biorące udział w programie z wielkim zasmuceniem wypowiadały się o zaistniałej sytuacji. Aktorka Anna Karczmarczyk powiedziała:

Wszyscy czekaliśmy na tę solówkę. On tańczy to świetnie.

Z kolei aktor tańczący z Anią - Mateusz Łapka, był poruszony całym zajściem także dlatego, że podczas treningów widział, jak perfekcyjnie Krzysiek Jonkisz przygotował swój występ. 

Podejrzewam, że ma taką walkę wewnętrzną. Mega mu współczuję, to nie jest proste. Mówiłem, że jak on to zatańczy tak, jak na próbach, to będzie osobą, która zrobiła największy progres w tym programie.

Przypomnijmy, że tuż po zejściu ze sceny przerwano nagrania. Krzysiek Jonkisz opuścił studio w towarzystwie brata Rafała Jonkisza oraz choreografa Tomasza Prządki. To właśnie pod jego okiem 19-latek uczył się układu tanecznego do przeboju Willa Smitha pt. Gettin’ Jiggy With It. To jak uczestnicy Dance Dance Dance nie mogli pogodzić się z wydarzeniami, które zaszły na scenie, możecie zobaczyć poniżej w naszym wideo. 

Uczestnicy komentują przerwany występ Krzyśka Jonkisza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dance Dance Dance - kiedy i gdzie obejrzeć?

Premierowe występy solowe widzowie będą mogli obejrzeć o godzinie 20:35 w TVP2. Wcześniej, o godzinie 20:00, wyemitowany zostanie specjalny odcinek Dance Dance Dance The Best Of będący podsumowaniem najważniejszych i najciekawszych wydarzeń z poprzedniego odcinka.

Najnowsze