Anna Mucha w romantycznym wyznaniu do Krzysztofa Jonkisza. Musisz zobaczyć to nagranie!

2020-03-24 17:26
Anna Mucha w romantycznym wyzwaniu do Krzysztofa Jonkisza. Musisz zobaczyć to nagranie!
Autor: Materiał Prasowy/TVP Anna Mucha w romantycznym wyzwaniu do Krzysztofa Jonkisza. Musisz zobaczyć to nagranie!

Dance Dance Dance to program taneczno-rozrywkowy, który w telewizji emitowany jest od 2019 roku. Od samego początku show skradło serce wielu widzów, którzy z chęcią przyglądają się tanecznym zmaganiom uczestników. Najnowsza edycja programu z odcinka na odcinek jest coraz bardziej emocjonująca. W poniższym artykule dowiesz się co Anna Mucha powiedziała do jednego z uczestników!

Anna Mucha, która jest jurorką w drugiej edycji programu Dance Dance Dance zaskoczyła wszystkich, swoim wyznaniem na temat najmłodszego uczestnika show. Chodzi o brata popularnego modela oraz akrobaty Rafała Jonkisza, którym jest Krzysztof. Chłopak jest osobą, która nigdy wcześniej nie była związana ze światem show-biznesu. Naturalność i spontaniczność Krzyśka w programie, okazały się kluczem do serca aktorki Anny Muchy. Jurorka show zwróciła się na antenie do chłopaka i stwierdziła, że na przestrzeni ostatnich kilku tygodni życie Krzyśka bardzo się zmieniło. Artystka dodała jeszcze słowa:

Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jestem absolutnie przekonana, że jest w tobie totalny potencjał.

Następnie jurorka oznajmiła, że jest w Krzysztofie zauroczona, po czym dodała, że napis Love, który znajduje się na jej nakryciu głowy dedykuje właśnie jemu.

Anna Mucha do Krzysztofa Jonkisza: Jestem w tobie zauroczona!

Dance Dance Danca - Anna Mucha w wyznaniu do Krzysztofa Jonkisza

Jak się okazuje, tuż przed rozpoczęciem przygotowań do drugiej edycji show Dance Dance Dance, brat Rafała Jonkisza mieszkał w Holandii, gdzie jego codziennością była praca w chłodni. Krzysiek wypowiedział się na ten temat w następujący sposób:

Po skończeniu szkoły średniej chciałem odciążyć mamę, która wychowywała sama naszą całą czwórkę. Na początku przeprowadziłem się do Warszawy. Zamieszkałem u Rafała, który pomógł mi znaleźć pracę w parku trampolin. Po kilku miesiącach zdecydowałem się spróbować swoich sił za granicą. Nie tylko z powodów zarobkowych. Przy okazji chciałem podszlifować język angielski. Udało mi się znaleźć pracę w jednej z chłodni w Holandii, gdzie sortowałem ryby. Nie miałem na co narzekać - poznałem fajnych ludźmi i mogłem zacząć oszczędzać pieniądze, niewielkie ale zawsze coś.

Po niespełna dwóch miesiącach pracy na obczyźnie Krzysiek odebrał telefon z zaskakującą propozycją.

Kiedy Rafał zapytał czy chciałbym wziąć z nim udział w programie, na początku myślałem, że żartuje ale okazało się, że mówił na serio. Zgodziłem się, bo wiedziałem, że to może być świetna przygoda. Marzę, żeby w przyszłości dostać się do najlepszej grupy akrobatycznej na świecie - Cirque du Soleil. Nauka choreografii wydała mi się też dobrym sposobem na rozwój dotychczasowych umiejętności

Już w najbliższą sobotę 28.03.2020 roku, zobaczymy go w kolejnym odcinku Dance Dance Dance w TVP2. O godzinie 20:00 widzowie obejrzą najważniejsze momenty z poprzedniego odcinka, a już o godzinie 20:35 zobaczą występy solowe. Uczestnicy zatańczą do przebojów m.in.: Robbiego Williamsa, Willa Smitha i Gwen Stefani.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze