Dance, Dance, Dance - uczestnik stracił panowanie nad sobą! Co się stało?

2019-03-21 10:58
Dance Dance Dance
Autor: fot. Waldemar Kompała / TVP

Przed nami półmetek pierwszej polskiej edycji Dance, Dance, Dance. Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:05 w TVP2, zobaczymy cztery pary walczące o 100 tysięcy złotych, które zwycięska para przekaże na wybrany cel charytatywny. Niektórych poniosą wielkie emocje. Co wydarzy się w odcinku 23.03.2019? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Z emocjami związanymi ze zbliżającym się wielkimi krokami finałem programu, nie radzą sobie uczestnicy programu, o czym możecie przekonać się oglądając nasze wideo. - Denerwuje mnie to, że musimy pajacować przed kamerami w momencie, kiedy nie mamy czasu na trening… - zakomunikował Emil Gankowski podczas nauki choreografii, po czym wyszedł z sali trzaskając drzwiami. - Nie nakręcaj się na to, że coś ci nie wychodzi. Jesteś sportowcem! Zepnij tyłek i lecimy dalej... - mobilizował sportowca przez ostatnie dni choreograf Artur Golec z Egurrola Dance Studio. 

Nerwową atmosferę na treningu próbował złagodzić Robert Kupisz, który w ostatnim tygodniu, udzielał rad uczestnikom tanecznego show TVP2. - Tutaj wymagany jest artyzm, luz i musisz sobie troszeczkę tego dać, żebyś miał więcej zabawy w programie... - radził juror „Dance, Dance, Dance”. 

Zobacz też: Dance Dance Dance - dramatyczny upadek Kasi Dziurskiej! [WIDEO]

Dance Dance Dance - odcinek 23.03.2019

Czy Emilowi Gankowskiemu uda się ujarzmić emocje na scenie „Dance, Dance, Dance”? Przekonamy się już w najbliższą sobotę 23.03.2019 o godzinie 20:05 w TVP2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze