Dance, Dance, Dance - FINAŁ 21.04.2019 relacja na żywo online. Co możemy zobaczyć?

2019-04-21 22:53 A.D.
Dance Dance Dance
Autor: Materiały prasowe / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Finał 1 sezonu

Dance, Dance, Dance to program, który budził wielkie emocje. Gwiazdy tańczyły do znanych teledysków, rywalizując o nagrodę pieniężną na wybrane cele charytatywne. W niedzielę 21.04.2019 poznamy zwycięzców pierwszej edycji show. Kto nimi zostanie? Z ESKA.pl możecie śledzić na bieżąco to, co dzieje się w finałowym odcinku!

Na żywo

Dance Dance Dance - FINAŁ 21.04.2019!

20.00

Finał Dance Dance Dance już o 20.55 w TVP2. Relację na żywo online znajdziecie w tym miejscu! 

21.55

Rozpoczynamy wielki finał Dance Dance Dance! Can’t Stop the Feeling rozpoczęło wieczór! jurorzy już zasiadają na miejscach, a na scenie widzimy wszystkich uczestników.

20:57

Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski pojawili się już na scenie! Czeka nas bardzo emocjonujący wieczór. 

21:00

Widzowie będą z pewnością szczęśliwi. To oni będą mogli zdecydować, kto wygra pierwszą edycję Dance Dance Dance. Linia SMS ruszy po pierwszych układach choreograficznych finałowych par

21:02

Candy Man - choreografię do tego utworu zaprezentują Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. To oni rozpoczynają rywalizację. 

21:10

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zawładnęli sceną! Niestety wdarł się mały błąd w synchronizacji. Mimo to, jurorzy nie szczędzili im dobrych słów. 

21:12

Patricia i Victoria Kazadi właśnie wskoczyły na scenę! Siostry wykonają utwór Happy - Pharrella Williamsa. 

21:15

Siostry obawiały się nieco energicznego układu. Poszło im jednak doskonale! Na scenie towarzyszyła im również pokaźna grupa tancerzy. Czy ta radość pomoże im dziś wygrać? Jury znów zachwyciły ich zdolności i determinacja. Wszyscy czekają na coś drapieżnego w ich wykonaniu. 

21:20

Dziś o wszystkim zadecydują widzowie. Ida Nowakowska dała im ważną wskazówkę - kierujmy się tańcem, a nie sympatią. Finałowe pary pojawiły się znów na scenie. Linie SMS są otwarte. Głosujemy pod numerem 7350. 

1 -  Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

2 - Patricia i Victoria Kazadi

21:30

Zobaczyliśmy niezwykłe wspomnienia z tych tygodni rywalizacji. Na scenę ponownie wkroczyli Wiktoria i Adam. Zatańczą do utworu My Love - Justina Timberlake!

21:33

Ten duet pozwolił Wiktorii i Adamowi zaprezentować wszystkie swoje umiejętności i pokazać się z mniej romantycznej strony. Para poradziła sobie świetnie! Tym razem, to Adam był prawdziwą gwiazdą występu! Jurorzy również byli pod dużym wrażeniem. Pochwalono również ich związek. Program już wzbogacił ich relację! 

21:40

Patricia i Victoria Kazadi również nie będą miały łatwego zadania. Siostry zatańczą do utworu Adele - Rolling In The Deep. To coś zupełnie innego niż wszystkie poprzednie tańce. To choreografia ich marzeń! Czy sobie poradzą? 

21:43

Ten występ z pewnością przejdzie do historii! Dziewczyny dały z siebie wszystko, a emocje rozgrzały scenę! Polały się również prawdziwe łzy, a cała widownia stała oklaskując taniec! Jurorzy byli prawdziwie poruszeni! - To było najpiękniejsze wykonanie w tym programie - powiedziała Ewa Chodakowska. 

21:49

Czas na krótką przerwę. Po niej zawodnicy zaprezentują się w solówkach. 

22:03

Po przerwie wracamy do Dance Dance Dance! Przyszła pora na występy solowe. Pamiętajcie, że cały czas trwa głosowanie SMS. Na scenie znowu nasi uczestnicy. Tym razem w utworze OutKast - Hey Ya!

22:10

Czas na występy solowe. Rozpocznie Adam Zdrójkowski. Na scenie pojawi się w choreografii do piosenki Backstreet Boys - We've Got It Goin' On. Wśród publiczności oczywiście siedzą też jego rodzice. 

22:19

Po Adamie, który dał czadu, przyszła pora na rozmowy z kolejnymi gośćmi. Progres uczestników jest bardzo widoczny. Na scenie za chwile pojawi się Victoria. 

22:22

Victoria wcieli się w Arianę Grandę i zatańczy do Side To Side. Będzie miała szansę, by pokazać cały swój seksapil! 

22:25

To był prawdziwie gorący występ! Victoria przemieniła się z nastolatki w zmysłową kobietę na naszych oczach! Publiczność ponownie wstała by oklaskiwać niezwykłą dziewczynę! To może przesądzić o zwycięstwie sióstr! 

22:31

Wciąż możecie głosować na swoich faworytów. Swoją solówkę wykona teraz Wiktoria Gąsiewska. Zatańczy dla nas do utworu Beyoncé - Single Ladies. To choreografia, którą znają wszyscy! Czy sprosta wyzwaniu? To ostatnia szansa, by przekonać do siebie widzów!

22:38

Moc była z Wiktorią! Ambitny i profesjonalny - taki był ten układ. To z pewnością najlepszy występ ze wszystkich jakie do tej pory miała! Czy pomoże jej wygrać? 

22:41

Ostatni występ solowy należy do Patrici Kazadi. To nie będzie łatwe zadanie! Sia - The Greatest to utwór, który musi zatańczyć. Nic dziwnego, że nawet ona sama była przerażona! To też ostatni moment, by zadecydować na kogo oddamy swój głos. 

22:48

Cała piosenka wywołała ogromny aplauz publiczności! Weszliśmy na najwyższy taneczny poziom razem z Patricią Kazadi. Oklaskiwało ją również wzruszone jury. - Kocham cię, dziękuje ci z całego serca - powiedziała do niej Ewa Chodakowska! 

22:54

Linie SMS zostały zamknięte. O tym, która para wygra dowiemy się już za chwilę. Prócz tego czeka nas wielka niespodzianka! Na żywo zatańczy Ida Nowakowska! 

23:06

Na scenie znów mogliśmy zobaczyć wszystkich uczestników. Przyszła pora na ogłoszenie wyników. Czeka nas jednak jeszcze jedna niespodzianka. Będzie to występ Idy Nowakowskiej.

23:11

Ida Nowakowska zatańczyła po raz pierwszy na scenie Dance Dance Dance. Ten występ wywołał łzy wzruszenia i aplauz publiczności! Z pewnością nigdy go nie zapomnimy. Przyszła pora, by po 8 tygodniach poznać zwycięzcę show. 

Adam i Wiktorią wygraną przeznaczą dla Kliniki Budzik i fundacji Akogo.

23:14

Siostry Kazadi pieniądze chciałyby przeznaczyć fundacji Nasze Dzieci. Warto pamiętać, że nagrodą jest 100 tysięcy złotych.

23:15

Kto wygrał Dance Dance Dance? Przyszła pora by ogłosić wyniki! Na scenie stoją już reprezentacji fundacji i uczestnicy.

Program wygrali... Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski! Gratulujemy! 

Pierwsza edycja Dance, Dance, Dance dobiega końca! Już w wielkanocną niedzielę poznamy wielkiego zwycięzcę show. Czekają na nas również liczne niespodzianki. Na scenie ponownie zobaczymy pozostałych uczestników programu. Specjalnie dla nas zatańczy również Ida Nowakowska. Finał na żywo online możecie śledzić również na ESKA.pl 

Zobacz też: Dance Dance Dance - występ Idy Nowakowskiej w finale show! Co zatańczyła? [WIDEO]

Najnowsze