Dance Dance Dance 3 - pierwszy odcinek później niż planowano. Co będzie się działo w show?

2021-03-16 8:49 Ewelina Kulasza
Dance Dance Dance 3 - uczestnicy
Autor: materiały prasowe Ola Nowak i Damian Kordas

Trzecia edycja show Dance Dance Dance zbliża się wielkimi krokami. Niestety pierwszy odcinek, który miał pojawić się 5 marca nie zostanie wyemitowany. Premiera została lekko przesunięta w czasie, ale my już wiemy co będzie się działo. Na widzów czeka moc atrakcji i pozytywnych zaskoczeń! Przekonajcie się sami!

Dance Dance Dance 3 - pierwszy odcinek później niż planowano. Co będzie się działo w show? Wiosna zapowiada się naprawdę cudownie. Nie dość, że pogoda za oknem powoli zaczyna robić się coraz piękniejsza, to jeszcze czeka nas najnowsza edycja roztańczonego programu Dance Dance Dance. To nic innego jak show, w którym uczestnicy, czyli polskie gwiazdy i celebryci rywalizują ze sobą w parach, prezentując choreografie z najbardziej popularnych teledysków, filmów tanecznych oraz musicali. Do tej pory widzowie mogli oglądać dwie edycje. Pierwszą z nich wygrała młoda para aktorów - Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, natomiast w drugiej odsłonie zwycięzcami okazali się Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz z Fit Lovers.

Trzecia edycja Dance Dance Dance zapowiada się równie fascynująco, co dwie poprzednie. Na scenie walczyć o podium będzie aż sześć par, w tym: Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Ola Nowak i Damian Kordas, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy oraz Olga Łasak i Paweł Cieślak.

Piosenki, które są do siebie podobne

Dance Dance Dance 3 - pierwszy odcinek

Premierowy odcinek Dance Dance Dance miał mieć swoją emisję już w piątek 5 marca. Niestety ze względu na stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu i w trosce o bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych osób w show, premiera została lekko przesunięta w czasie i odbędzie się w sobotę 20 marca. Mimo iż odcinek zostanie wyemitowany później niż planowano, to my już wiemy co będzie się działo! Uczestnicy zmienią się w kolorowe postacie z kultowych produkcji takich jak: La La Land czy też Mamma Mia i odwzorują znane choreografie. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć jak każdy ciężko przygotowywał się do programu - rozciąganie, obroty, rozgrzewka, ćwiczenie kroków i nie tylko. Dla wszystkich par to nie lada wyzwanie, jednak wiemy, że podczas trzeciej edycji będzie się działo!

Najnowsze