Dance Dance Dance 3 - Ola Nowak i Damian Kordas odpadli w półfinale! Załamani fani wciąż komentują odcinek

2021-05-08 22:02
Agustin Egurrola i Ida Nowakowska - Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Ola Nowak i Damian Kordas odpadli z półfinału Dance Dance Dance 3! Z tego tytułu fani nie kryją swojego niezadowolenia, jednak zasady roztańczonego programu są stałe i niezmienne. Zwycięzca może być tylko jeden i na tym etapie z rozrywkowym show pożegnać musieli się właśnie ci uczestnicy.

Dance Dance Dance 3 trwa w najlepsze, jednak finał wielkiego roztańczonego programu zbliża się wielkimi krokami! Za nami siódmy, czyli przedostatni odcinek trzeciej edycji Dance Dance Dance, która bez dwóch zdań była równie fascynująca, co wszystkie poprzednie. Widzowie z zaciekawieniem śledzili losy roztańczonych bohaterów, a z każdym kolejnym odcinkiem Telewizja Polska dostarczała im nowych emocji i wrażeń. Półfinał oraz finał rozrywkowego programu jest oczywiście wisienką na torcie i zawsze wywołuje w widzach największe emocje. Co więcej jest to spektakularne wydarzenie również dla wszystkich uczestników, jak i całego jury, które zdążyło się przywiązać do uczestników danej edycji.

Półfinał programu już za nami! Przedostatni odcinek był pełen skrajnych emocji, które towarzyszyły niemalże wszystkim. Z programu na tym etapie odpadli Ola Nowak i Damian Kordas, co oznacza, że tej pary już nie zobaczymy w tanecznym show. Czy fani są zadowoleni z decyzji jury? Z pewnością nie, jednak kibicowali im do samego końca! 

Dance Dance Dance 3 - kto odpadł w półfinale? 

Półfinał Dance Dance Dance 3 odbył się 8 maja 2021 roku. Z programu na tym etapie odpadli Ola Nowak i Damian Kordas. Oznacza to, że w finale zawalczą tylko dwa duety! 

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze