Dance Dance Dance 2021 - stylizacje w odc. 6

i

Autor: TVP / Dance Dance Dance

Dance Dance Dance 3 FINAŁ - kiedy i o której godzinie oglądać?

2021-05-15 15:06

Finał 3. edycji Dance Dance Dance zbliża się wielkimi krokami! Kiedy dokładnie zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć najważniejszy odcinek roztańczonego programu, dzięki któremu dowiemy się, kto w tym roku został zwycięzcą Dance Dance Dance? Data oraz godzina finału 3. edycji show widnieje poniżej!

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ. Kiedy i o której godzinie oglądać?  Fani roztańczonego formatu z niecierpliwością wyczekują odcinka, który jest tak zwaną wisienką na torcie. Mowa oczywiście o odcinku finałowym, dzięki któremu dowiemy się, kto w tym roku stał się zwycięzcą trzeciej edycji Dance Dance Dance. Tegoroczny format składał się z ośmiu odcinków jak wiemy każdy z nich był równie fascynujący. Całe show dostarczał widzę mnóstwo atrakcji, a każdy kolejny odcinek pozwalał na bieżąco śledzić losy bohaterów. Półfinał trzeciej edycji Dance Dance Dance 2021 został wyemitowany 8 maja o godzinie 20:00.

Podczas siódmego odcinka z programem pożegnali się Ola Nowak i Damian Kordas, co w rezultacie sprawiło, że do finału zakwalifikowały się takie gwiazdy takie jak: Roxie Węgiel, Oliwia Górniak, Ania Matysiak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka To właśnie oni powalczą o zwycięstwo trzeciej edycji Dance Dance Dance. Kiedy i o której godzinie oglądać finał programu? Dokładna data oraz godzina ostatniego odcinka trzeciej edycji Dance Dance Dance widnieje poniżej! 

Sonda
Kto powinieni wygrać Dance Dance Dance 3?

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ. Kiedy i o której oglądać? 

Finał Dance Dance Dance 3 odbędzie się 15 maja! Włączcie swoje telewizory o godzinie 20:00, ponieważ to właśnie wtedy finaliści trzeciej edycji roztańczonego show powalczą o zwycięstwo i nagrodę główną!

Wypadek na planie Dance Dance Dance. Oliwia Górniak ucierpiała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE