Dance Dance Dance 3 FINAŁ - kiedy i o której godzinie oglądać?

Dance Dance Dance 2021 - stylizacje w odc. 6
Autor: TVP / Dance Dance Dance

Finał 3. edycji Dance Dance Dance zbliża się wielkimi krokami! Kiedy dokładnie zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć najważniejszy odcinek roztańczonego programu, dzięki któremu dowiemy się, kto w tym roku został zwycięzcą Dance Dance Dance? Data oraz godzina finału 3. edycji show widnieje poniżej!

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ. Kiedy i o której godzinie oglądać?  Fani roztańczonego formatu z niecierpliwością wyczekują odcinka, który jest tak zwaną wisienką na torcie. Mowa oczywiście o odcinku finałowym, dzięki któremu dowiemy się, kto w tym roku stał się zwycięzcą trzeciej edycji Dance Dance Dance. Tegoroczny format składał się z ośmiu odcinków jak wiemy każdy z nich był równie fascynujący. Całe show dostarczał widzę mnóstwo atrakcji, a każdy kolejny odcinek pozwalał na bieżąco śledzić losy bohaterów. Półfinał trzeciej edycji Dance Dance Dance 2021 został wyemitowany 8 maja o godzinie 20:00.

Podczas siódmego odcinka z programem pożegnali się Ola Nowak i Damian Kordas, co w rezultacie sprawiło, że do finału zakwalifikowały się takie gwiazdy takie jak: Roxie Węgiel, Oliwia Górniak, Ania Matysiak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka To właśnie oni powalczą o zwycięstwo trzeciej edycji Dance Dance Dance. Kiedy i o której godzinie oglądać finał programu? Dokładna data oraz godzina ostatniego odcinka trzeciej edycji Dance Dance Dance widnieje poniżej! 

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ. Kiedy i o której oglądać? 

Finał Dance Dance Dance 3 odbędzie się 15 maja! Włączcie swoje telewizory o godzinie 20:00, ponieważ to właśnie wtedy finaliści trzeciej edycji roztańczonego show powalczą o zwycięstwo i nagrodę główną!

Wypadek na planie Dance Dance Dance. Oliwia Górniak ucierpiała
Najnowsze